Genshin Impact 2.5 Güncellemesi ile Yeni Beş Yıldızlı Karakter Yae Miko Geliyor

Genshin Impact için bir sonraki büyük güncelleme olan 2.5 güncellemesi, bu ay içinde gelecek ve normal güncelleme formülünden ayrılarak, biraz daha farklı şekilde oyunculara sunulacak.

Bu güncelleme yalnızca bir yeni karakter, 5 yıldızlı Elektro-kullanıcı Yae Miko’yu içeriyor ve keşfedilecek ek bir bölge yok, ancak bu yeni güncelleme ile birlikte artık oyuncular kendi Domain’lerini kurabilecekler. Bu yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte, Genshin Impact için kullanıcı tarafından oluşturulan içerikte yeni bir çağın kapılarını açıyor. Bu yeni güncelleme ile birlikte kendi domain’ninizi yaratabileceksiniz. Tabii ki, çeşitli yeni olaylar ve zorluklar da yolda. Genshin Impact 2.5 güncellemesi için yayınlanmış olan fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Yae Miko
Yae Miko

Yeni 5 Yıldızlı Karakter Yae Miko

Yeni 5 yıldızlı Electro Catalyst karakteri Yae Miko, Genshin Impact 2.5 güncellemesi ile birlikte oyuna gelmiş olacak. Peki Yae Miko’nun hikayesi nedir? İşte yeni karakterin özeti:

Grand Narukami Shrine’ın baş türbe bakiresi Yae Miko, yeni beş yıldızlı Electro Catalyst kullanıcısı olarak katılacak. Elemental Beceri ve Elemental Burst ile Miko, hem saha dışında sabit hasar hem de sahada yüksek ani hasar verme yeteneğine sahiptir. Bu arada, Inazuma’da olağandışı bir şehir efsanesi dolaşırken, oyuncuların Yae Miko ile yolları kesişebilir. Yae Miko’nun Etkinlik Dileği, güncellemenin ilk aşamasında mevcut olacak, ardından Raiden Shogun ve Sangonomiya Kokomi’nin Etkinlik Dilekleri gelecek.

İlginizi Çekebilir  Intel HD 3000 Grafik Kartı ile Valorant Oynanır mı?

Genshin Impact 2.5 Güncelleme Detayları

Genshin Impact 2.5 güncellemesi ile birlikte oyuncuların kendi Domain’lerini oluşturmalarına olanak sağlayacak “Divine Ingenuity” etkinliğinin ve sezonun büyük “Three Realms Gateway Offering” etkinliğinin özetini aşağıda bulabilirsiniz.

Divine Ingenuity Etkinliği

Bu yeni etkinlik oyunculara kendi domain’lerini oluşturma şansı sunacak. Bu etkinliğin katılımcıları, çeşitli arazi, mekanizmalar, tuzaklar, güçlendirmeler ve tamamlama kriterleri ile kendi alanlarını özelleştirebilecekler. Ayrıca, oyuncular diğer oyuncuların alan tasarımlarını da deneyebilir.

Three Realms Gateway Etkinliği

Bu yeni etkinlik ile birlikte bilinmeyen karanlığın musallat olduğu Enkanomiya’ya dayalı bir alanla kaşiflere meydan okuyacak. Bu alana ayak bastıklarında, karakterler sürekli olarak aşındırıcı karanlık biriktirecektir. Aşındırıcı karanlığa direnmek, yeni yetenekler kazanmak ve belirli canavarları alt etmek için özel bir alet olan Bokuso Kutusu verilecek. Sandıkları açın, Yol Noktalarının kilidini açın ve etkinlik alanındaki keşif hedeflerini tamamlayın, hepsi Bokuso Kutusunun seviyesini yükseltecek. Etkinlik, Sürüm 2.5’in tüm süresi boyunca sürecek ve oyunculara her köşeyi tam olarak keşfetmeleri ve Primogems ve yeni 4 yıldızlı katalizör silahı Oathsworn Eye dahil olmak üzere zengin ödüller talep etmeleri için bolca zaman sağlayacak.

Yae Miko ve Raiden Shogun
Yae Miko ve Raiden Shogun

Genshin Impact 2.5 Güncellemesi Çıkış Tarihi

Genshin Impact 2.5 güncellemesi 16 Şubat 2022 tarihinde piyasaya sürülecek ve 30 Mart 2022 tarihine kadar yaklaşık olarak 45 gün kadar sürecek.

Genshin Impact 2.5 ile Gelecek Olan 5 Yıldızlı Silahlar

Yeni güncelleme ile birlikte iki aşamalı olarak 4 adet yeni 5 yıldızlı silah oyuna eklenmiş olacak. Bu silahlar şunlardır:

  • Kagura’s Verity, 5-star Catalyst
  • Jade Primordial Cutter, 5-star Sword
  • Engulfing Lighting, 5-star Polearm
  • Everlasting Moonglow, 5-star Catalyst
İlginizi Çekebilir  Hogwarts Legacy Siyah Ekran Sorununun Çözümü

Yorum yapın