Modern Warfare 3 Sezon 2 Detayları Açıklandı

CallOfDuty Modern Warfare 3 III Sezon 2 Detayları Açıklandı

Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone’da 2. Sezon Geliyor

Modern Warfare
Modern Warfare

Çürümeden kurtulun: Konni Group’un bir Akdeniz adasına sızarak Fortune’s Keep’i yakın zamanda -ve feci bir şekilde- sonsuza dek değiştiren hain deneyler yapmasının ardından, 2. Sezonun sunduğu devasa içeriğin her yerine sızan ölümsüzlerle savaşarak ve onları avlayarak çürümeden kurtulmak size ve ekibinize bağlı! AMC’nin The Walking Dead’inden Şerif Yardımcısı Rick Grimes ve CIA İstasyon Şefi Kate Laswell, 2. Sezon Savaş Bileti’nin başrolünde olduğu için yardım elinizin altında.

Yeni Çok Oyunculu haritalar, dört yeni silah, Satış Sonrası Parçalar (kendi namlu altı testereniz dahil!), hem Call of Duty® hem de Ranked Play dahil olmak üzere gerçekten muazzam bir içerik teklifi bekleyin: Modern Warfare® III ve Call of Duty® için Dereceli Oyun: Warzone™, yeni Zombies Dark Aether Rift araştırmaları, etkinlikler, mücadeleler, sırlar ve gizemli John Doe Operatörü tarafından yönetilen BlackCell’e iskelet teması.
Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone için 2. Sezon 7 Şubat Çarşamba günü TSİ 9’da yayına giriyor.

 

Tüm resmi iletişimler ve duyurular için Call of Duty Blog‘a bakın. Modern Warfare® III (Sledgehammer Games ve Treyarch liderliğinde) ve Call of Duty: Warzone (Raven Software liderliğinde) için ayrı notlar içeren 2. Sezon yayınlanmadan önce Yama Notlarını kontrol edin.

İlginizi Çekebilir  Soygun Oyunu Crime Boss: Rockay City Duyuruldu - Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

Call of Duty: Warzone ve yeni Sezon 2 Çok Oyunculu Haritalar için ücretsiz ve resmi kılavuzlara bakın. Fortune’s Keep için Tac-Atlas bugün başlıyor.

Hazır olun! İşte Modern Warfare III Multiplayer ile başlayan 2. Sezon için onaylanmış içerik.

Modern Warfare
Modern Warfare

 

MODERN WARFARE III MultiPlayer GENEL BAKIŞ

Sezon 2, dört adet yeni Core 6v6 harita, benzersiz yeni bir Savaş haritası, başka bir Zombi hikaye görevi, Resurgence Haritası Fortune’s Keep’in dönüşü ve hem Multiplayer hem de Call of Duty: Warzone için Dereceli Oyun ile büyük bir içerik kalitesi sunuyor. Ölümsüzler her yerde: Av 7 Şubat’ta başlarken hazır olun, yerinizi alın!

Modern Warfare
Modern Warfare

İÇERİK ÖZETİ:

Devasa bir Çok Oyunculu harita teklifi! Sezon 2’de üç yepyeni 6v6 harita ve hayranların çok sevdiği bir yeniden düzenleme dahil olmak üzere dört yeni Core 6v6 harita geliyor.
İki harita çeşidi: Hordepoint ve Vortex Sezon Ortası Oynatma Listesine hazır olun, Skidrow ve Terminal’e dayanan iki diğer dünya temalı harita varyantını keşfedin.
Yeni Savaş haritası: Urzikstan şehir merkezindeki bir gökdelene gökyüzünden saldırın. Teneke Adam Operasyonuna hoş geldiniz.
Beş oyun modu ve bir Vortex Oynatma Listesi: Team Gun Game’de eve galibiyetle dönün; Snipers Only’de zafere giden yolu hızlıca görüntüleyin; Hordepoint ve Bounty’nin dönüşünün tadını çıkarın; ve Juggermosh çukurunda rakip Juggernauts’larla savaşın!
Sezon 2 Dereceli Oyun: Sezon 1’de açtığınız Dereceli Oyun ödüllerini alın, ardından tam bir sezon ve kazanılacak yepyeni ödüllerle eziyete devam edin.
Yeni Ninja Yeleği: Sadece bıçakları mı tercih ediyorsunuz? Sessiz koşmanın yanı sıra bonus bıçak ve fırlatma yıldızı cephanesi için Ninja Yeleği’ni kuşanın.

Modern Warfare
Modern Warfare

“Kaotik” kelimesini yeniden tanımlayan kompakt bir harita mı arıyorsunuz? O zaman Federal yetkilileri takip ederek Bay Area’da yeni basılan bir zula eve girin! Garajda saklı para paletlerinin üzerine tırmanın (ya da arkasına dalın). Cam pencereler ve çeşitli odalara saçılmış daha fazla nakitle dolu bir banliyö çiftlik evine sızmadan önce, sadece xeriscape ön bahçeye hayran olmak için duraklayın. Açık plan oturma odası, çalışma odası ve mutfağın yanı sıra dışarıdaki bar alanını, jakuziyi, arka bahçedeki ek konutu ve çatışmaların yoğunlaştığı merkezi Atrium tıkanma noktasını keşfedin. Hızlı ve sürekli silahlı çatışmaların yanı sıra XP öğütmek için mükemmel olan son derece sıkı, Gemi boyutunda bir harita bekleyin.

İlginizi Çekebilir  TECNO PHANTOM V Flip Kutu Açılışı ve Tanıtım

Vista (Lansman)

Hediyelik eşya dükkânları, restoranlar ve tramvaylarla dolu Brezilya’nın dağ tepesindeki bir tatil beldesine hoş geldiniz. Etkileyici manzaraların yanı sıra, bu Shoot House büyüklüğünde, dar iç mekanlara ve uzun menzilli dış mekanlara sahip üç şeritli haritada daha klasik bir his bekleyin. Füniküler’den (büyük bir gondol) veya haritanın karşı tarafındaki Plaza’dan başlayın. Mağazalardan oluşan seçkin bir gezinti yolunu, yükseltilmiş bir Merkezi Geçidi ve cam duvarlı restoranı, yemyeşil orman yeşilliklerine sahip batık bir kuzey kanadını, bir Galeriyi ve bir üst bar alanını keşfedin. Farklı yükseklikler, güverteler ve düşmanları indirmek için küçük bir Burger Kasabası ile güney kanadının etrafında kıvrılın.

Das Haus (Sezon Ortası)

Navigate an under-construction skyscraper in the vicinity of Highrise as the seminal, small-sized Call of Duty: Vanguard map returns with an all-new look. Whether you’re here to cause chaos or just for the XP, expect a much brighter, airier feel to this remastered iteration, as well as a lack of destructible cover for even quicker action. Craving constant combat? Expect it as you navigate the tight central hallway (watching for longshots) or scramble through openings along either of the outer flank routes. New compass names, easily distinguishable blue and orange spawn points, and a penthouse environment lifts “the house” to new heights.

Multiplayer Maps: Two Map Variants

Two additional variants are being added to the pool of otherworldly themed maps, joining Tetanus, Sporeyard, and Satan’s Quarry from Season 1. Enter the flames of an updated Vortex Mid-Season Playlist or drop Zombies as you battle through Hordepoint Mode as you explore the following supernatural locales:

İlginizi Çekebilir  Serious Sam: Siberian Mayhem İçin 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Yorum yapın