CoD: Modern Warfare 3 ve Warzone 2. Sezon

CoD: Modern Warfare 3 ve Warzone 2. Sezon Çıkış Tarihi ve Detayları

2. Sezon yeni bir savaş kartı, The Walking Dead ile çapraz geçiş, Warzone için Fortune’s Keep’in dönüşü ve daha fazlasını getiriyor.

Call of Duty Sezon 2 yakında geliyor, yani Warzone ve Modern Warfare 3’e pek çok yeni içerik geliyor. İşte dört yeni silah, The Walking Dead ile çapraz geçiş ve Warzone için Fortune’s Keep’in geri dönüşü de dahil olmak üzere çok oyunculu, Zombiler ve battle royale için tüm büyük duyurular.

Cod Modern Warfare 3 ve Warzone 2. Sezon
Cod Modern Warfare 3 ve Warzone 2. Sezon

Call of Duty 2. Sezon başlangıç saatleri

Modern Warfare 3 ve Warzone’un 2. Sezonu 7 Şubat Çarşamba günü geliyor. Büyük güncellemenin PlayStation, Xbox ve PC’de 9 AM PT / 12 PM ET / 5 PM GMT’de yayınlanması planlanıyor.

Şimdi Oynatılıyor: Modern Warfare III & Warzone – Resmi Sezon 2 Çok Oyunculu Lansman Fragmanı

İkinci Sezondan Beklentiler
Modern Warfare 3 ve Warzone’un 2. Sezonu, seviye atlamak ve daha fazla silah ve kozmetik eşyanın kilidini açmak için yeni bir savaş kartı içerecek. Geçişin hem ücretsiz hem de premium katmanları var ve Call of Duty’nin ekstra premium 30 dolarlık BlackCell paketi de geri dönüyor. Bu sezonun BlackCell operatörü, oyuncu öldürme sayısını artırdıkça insandan zombiye ve sonunda bir iskelete dönüşen bir cilde sahip.

Bu sezonun standart geçişinde öne çıkan operatörler The Walking Dead’den Rick Grimes ve yeniden başlatılan Modern Warfare serisinden Kate Laswell. DLC silahları için, geçişin ücretsiz katmanlarında BP50 saldırı tüfeği ve RAM-9 hafif makineli tüfek bulunurken, sezonun ilerleyen günlerinde iki silah daha gelecek.

İlginizi Çekebilir  Hitman Blood Money – Reprisal Switch Telefonlara Geliyor! 2023

Zombi teması 28 Şubat – 6 Mart tarihleri arasında devam edecek olan The Walking Dead: Fear the Living etkinliği ile devam edecek ve oyuncular zombi temalı kozmetiklerin kilidini açabilecekler.

WARZONE Haritası

Warzone’un popüler Fortune’s Keep haritası Sezon 2’de geri dönüyor ve üçlüler için yeni Dereceli Oyun Diriliş modunu getiriyor. Harita, en son Warzone’un Vanguard döneminde görüldüğünden bu yana birkaç görsel değişiklik içeriyor. Fortune’s Keep ayrıca yeni uzatılabilir köprüler, bir takımın takım silme serilerini detaylandıran yeni bir skor izleyici ve Zombi temalı içerik içerecek.

Modern Warfare 3

Cod Modern Warfare 3 ve Warzone 2. Sezonu

Sezon 2 oyuna birkaç harita ekliyor: Stash House, Vista ve Departures başlangıçta gelen standart 6v6 haritalar ve Operation Tin Man oyunun büyük ölçekli Savaş modu için yeni bir harita. Vanguard’ın popüler Das Haus haritasının yeniden düzenlenmiş bir versiyonu da dahil olmak üzere sezonun ilerleyen dönemlerinde daha fazla harita gelecek.

Beş oyun modu onaylandı: Team Gun Game, Snipers Only, Hordepoint, Bounty ve yeni Juggermosh modu. Juggermosh, karışık oyun modlarında tüm oyuncuların juggernaut kıyafetleriyle donatıldığı üçüncü şahıs bakış açılı bir varyant modu olarak tanımlanıyor.

Güncelleme ayrıca yeni bir Dereceli Oyun çok oyunculu sezonunun yanı sıra yeni mücadeleler, etkinlikler ve mevsimsel oyuncu ilerlemesi içeriyor.

Zombiler için oyuncuların yeni içeriklerin açıklanması için sezon ortası güncellemesine kadar beklemeleri gerekecek, ancak duyurular arasında yeni bir Dark Aether hikaye bölümü, ikinci bir Dark Aether Yarığı, daha fazla şema ve savaşılacak yeni bir savaş lordu boss’u yer alıyor.

1. Sezon Yeniden Yüklendi şu anda yayında ve bu, The Boys etkinliğinin kozmetik ürünlerini kazanmak veya çok oyunculu modda 1. Sezon Dereceli Oyun ödüllerini almak için son şans.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark İmleç Rengi Nasıl Değiştirilir?

 

Yorum yapın