Kart Oyunlarını Sevenlere Müjde! Marvel Snap Beta Testi Başladı!

Marvel ve Nuverse tarafından yayınlanan yeni kart oyunu Marvel Snap için beta testi başladı. Eğer kart oyunlarının hayranıysanız kesinlikle oynamanız gereken bir oyun.

İyi haber şu ki, beta testi şu anda devam ediyor ve oyuncular artık oyunun nasıl olacağına dair bir fikir edinmek için kayıt olabilirler. Bu içeriğimizde Marvel Snap Betayı nasıl oynayabileceğinizi anlatacağız.

Marvel Snap Beta Kayıt
Marvel Snap Beta Kayıt

Marvel Snap Beta İçin Nasıl Kayıt Olunur?

Öncelikle, Marvel Snap beta yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Ayrıca, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Filipinler, Singapur, Hong Kong, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere belirli bölge ve ülkelerde mevcut.

Belirtmekte fayda var ki, eğer bir iOS kullanıcısıysanız ve yukarıdaki ülkelerden birinde yaşamıyorsanız Beta’ya kayıt olamazsınız. Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve yukarıdaki ülkelerden herhangi birindeyseniz Beta’ya kayıt olabilirsiniz.

İşte yapmanız gerekenler:

  • Marvel Snap resmi web sitesine giriş yapın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde “Join Beta Test” yazan mor düğmeye tıklayın.
  • Bir sonraki ekranda, “Sign up here” bağlantısına tıklayın.
  • Betaya kayıt olmak için gerekli tüm bilgileri doldurun.
  • Tüm bunları yaptıktan sonra oyunu test etmeniz için bir beta davetiye maili alacaksınız.
Marvel Snap Beta Kayıt
Marvel Snap Beta Kayıt

Bu yöntem, beta testinde mutlaka yer almanızı garanti etmese de, en azından oyunun neyle ilgili olduğunu görmeniz için size bir şans verecek. Umarım iOS kullanıcıları ve dünyanın diğer bölgelerindeki oyuncular için de beta testi açılır, ancak şimdilik testler oldukça sınırlıdır.

İlginizi Çekebilir  Android Telefonlar İçin En İyi Emülatörler - 2022

Marvel Snap beta’ya nasıl kaydolacağınız ve oynayacağınız hakkında bilmeniz gerekenler bunlardır.

Marvel Snap Beta Bitiş Tarihi

Marvel Snap’in resmi web sitesinde beta testinin ne zaman biteceğine dair henüz tam bir tarih bulunmuyor. Geliştiricinin amacı bu noktada, oyun tam sürüme çıkmadan önce olabildiğince çok oyuncunun oyunu deneyimleyebilmesini ve çeşitli hataları bulup çözmek üzerine odaklanıyor.

Yorum yapın