Temmuz Ayında Xbox Game Pass’e Eklenecek Oyunlar Belli Oldu!

Microsoft, Haziran ayı sonlarında PC ve konsollarda Xbox Game Pass‘e ekleyecekleri yeni oyunları açıkladı. Yeni gelecek oyunların arasında Far Cry 5, FIFA 22 ve Total War: Three Kingdoms dahil olmak üzere bazı büyük oyunlar var. Oyuncular ayrıca Naraka: Bladepoint’e bu ay konsolda çıktığı gün sahip olabilecekler.

Aşağıda Haziran ayının sonunda ve Temmuz ayının başında Xbox Game Pass’e gelecek olan oyunları görebilirsiniz.

Xbox Game Pass Haziran Oyunları
Xbox Game Pass Haziran Oyunları

Shadowrun Trilogy (Cloud ve Konsol)

Shadowrun Trilogy, sihrin yeniden uyandığı ve yüksek fantezi yaratıklarını hayata döndürdüğü distopik bir siberpunk gelecekte geçen 3 kült taktik RPG oyunundan oluşuyor. Başlangıçta 30 yıldan uzun bir süre önce masa üstü RPG olarak yaratılan, son otuz yılda büyük bir kült kazanan türünün tek örneği olan bu ortam.

Total War: Three Kingdoms (PC)

Total War: Three Kingdoms, antik Çin’deki destansı çatışmayı yeniden yaratan, ödüllü strateji serisinin ilk oyunudur. İmparatorluk kurma, devlet yönetimi ve fetihten oluşan sürükleyici bir sıra tabanlı kampanya oyununu çarpıcı gerçek zamanlı savaşlarla birleştiren Total War: Three Kingdoms, seriyi bir kahramanlar ve efsaneler çağında yeniden tanımlıyor.

FIFA 22 (Konsol ve PC) – 23 Haziran 2022

FIFA 22 yakında EA Play ile Xbox Game Pass’e geliyor, böylece PC Game Pass ve Ultimate üyeleri temel oyun ilerlemelerini ve her modda yeni bir yenilik sezonunu deneyimleyebilir. Ayrıca, Ultimate Team Stadyum Setleri, Sezonluk XP Takviyeleri ve daha fazlası gibi aylık olarak tekrarlanan ödüller kazanabilirsiniz. Tüm EA Play avantajlarından haberdar olun!

İlginizi Çekebilir  Lost Ark Gunlancer PvE Build

Naraka: Bladepoint (Cloud, Konsol ve PC) – 23 Haziran 2022

Naraka: Bladepoint, dövüş sanatlarından ilham alan yakın dövüş, yerçekimine meydan okuyan hareketlilik, geniş yakın dövüş ve menzilli silah cephanelikleri, destansı yeteneklere sahip efsanevi özelleştirilebilir kahramanlarla, Uzak Doğu efsanelerinden ilham alan 60 oyuncuya kadar efsanevi bir aksiyon dövüş deneyimidir.

Far Cry 5 (Cloud, Konsol ve PC) – 1 Temmuz 2022

Özgür ve cesurların ülkesi, aynı zamanda Eden’s Gate olarak bilinen fanatik bir kıyamet günü kültünün de evi olan Hope County, Montana’ya hoş geldiniz. Direniş ateşini yakmak ve kuşatılmış topluluğu özgürleştirmek için kült lideri Joseph Seed ve kardeşleri Heralds’a karşı durun.

Xbox Game Pass, oyunculara ayda 30 TL karşılığında 100’den fazla oyuna erişim sağlarken, Xbox Game Pass Ultimate ayrıca Xbox Live Gold ve EA Play erişimi sağlar. Mevcut konsol ve PC oyunlarının tam listesine buradan göz atabilirsiniz. Microsoft, sınırlı bir süre için yeni abonelere 3 aylık Game Pass Ultimate veya PC için Game Pass’i oldukça uygun bir fiyata sunuyor.

Yorum yapın