God Of War Crack Yayınlandı | Oyun İçerikleri

God of War Crack Yayınlandı

14 Ocak 2022 tarihi itibariyle God of War Steam’de yayınlandı. PlayStation’a özel olarak piyasaya sürülen ve çok satanlar arasında yer alan bu aksiyon RYO oyunu nihayet uzun bir bekleyişin ardından PC’ye de gelmiş oldu. Artık Kratos ile God of War dünyasına adım atabilmeniz mümkün.

Steam’de şu anda 329 TL‘ye satılan God of War, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar aldı. Bu muhteşem, aksiyon dolu oynamak isteyen oyuncular ise ya oyunu satın aldılar ya da hali hazırda şu anda yayınlanmış olan crack‘li versiyonunu indirip oynuyorlar. Elbette bu noktada oyunun crack‘li versiyonunu değil, paralı versiyonunu satın alıp oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Ancak parası olmayan kişiler içinse God of War’un crack’lendiğini duyurmak istiyoruz.

God of War KratosGod of War Crack’li Versiyon Yayınlandı

Steamcrackedgames.com sitesine göre God of War’un crackli versiyonu piyasaya sürüldü. Hatta öyle ki oyunun çıkış yaptığı gün cracklenmiş olması birçok kişiyi şaşırttı.

Crack’li versiyonların bildiğiniz üzere bazı olumsuz yönleri var. Crack’li bir oyun indirdiğinizde, oyunun mevcut güncellemelerini alamazsınız. Bu nedenle eğer oyunun bug’larda arındırılmış veya yeni yayınlanmış bir versiyonu varsa yeniden indirmeniz gerekiyor.

God of War’ın crack’li versiyonunu oynamak istemiyorsanız oyunun Steam mağaza sayfasını ziyaret edebilir ve satın alarak oynayabilirsiniz.

God of War Crack Çıktı mı?

Bu sorumuzun yanıtı ise oldukça basit. God of War crackli versiyonu 14 Ocak 2022 tarihinde Steam üzerinden yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra piyasaya çıktı. Dileyen internet üzerinde oyunun crackli versiyonunu indirebilir.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark Gunlancer PvE Build

Yorum yapın