Lost Ark En Popüler Sınıflar

Lost Ark piyasaya sürüleli iki gün oldu ve fark ettiğiniz üzere hemen hemen herkes bu oyundan bahsediyor. Özellikle 11 Şubat Cuma günü akşam saatlerinde oyuna girmek isteyen o kadar çok oyuncu vardı ki server kapasiteleri yetmedi ve serverlar bakıma girmek zorunda kaldı. Uzun bir bekleyişin ardından ise sunucular yeniden açıldı ve oyuncuları uzun bir bekleme sırası kuyruğu karşıladı.

Birkaç teknik aksaklıktan sonra oyun düzgün bir şekilde oynanmaya devam ederken, hayranlar genel itibariyle oyunda harika vakit geçiriyorlar gibi görünüyor. Diğer birçok MMORPG oyunun da olduğu gibi Lost Ark’da da, oyuncular hangi sınıfların popüler ve en iyisi olduğunu merak ediyor. İçeriğin devamında en çok tercih edilen sınıfları bulacaksınız.

Lost Ark Shadowhunter

Lost Ark En Çok Tercih Edilen Sınıflar ve Tier Listesi

Oyun henüz yeni piyasaya sürüldüğü için en popüler sınıfları belirlemek oldukça zor. Ancak birkaç gün önce yapılan bir anket ile Lost Ark’daki en popüler sınıfların bir listesi ortaya çıktı. Şimdilik oyundaki en popüler iki sınıf Shadowhunter ve Summoner olurken üçüncü sırada ise Death Blade sınıfı yer alıyor. Tam listeyi aşağıda görebilirsiniz.

SıraSınıfPopülarite
1Shadowhunter11.02%
2Summoner10.49%
3Death Blade9.77%
4Gunslinger9.30%
5Berserker8.88%
6Paladin8.69%
7Striker7.50%
8Bard6.40%
9Soul fist5.64%
10Soulshooter4.20%
11Deadeye4.11%
12Artillerist3.86%
13Scrapper3.55%
14Gunlancers3.36%
15War dancer3.00%

Şimdiye kadar oyuncular tarafından en çok tercih edilen sınıfları söylediğimize göre aşağıda ise Tier Listesini görebilirsiniz.

  • S Tier: Berserker, Gunlancer, Gunslinger,
  • A Tier: Paladin, Paladin, Artillerist, Deathblade, Sorceress,
  • B Tier: Striker, Shadowhunter, Sharpshooter, Soulfist
  • C Tier: Scrapper, Deadeye, Wardancer

Lost Ark’ın için hazırlamış olduğumuz diğer içeriklerimize aşağıda ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz