Enis Kirazoğlu Yeni Oyununu Duyurdu: Anomaly Agent

Youtube’da oyun içerikleri üreten ünlü youtuber Enis Kirazoğlu, yeni oyun stüdyosu Phew Phew Games‘i ve oyunu Anomaly Agent’ı duyurdu.

Uzun zamandır üzerinde çalışılan ve stüdyonun ilk oyunu olan Anomaly Agent’a biraz göz atalım.

Anomaly Agent’ın Steam Sayfası Açıldı

Oyunun henüz çıkış tarihi belli olmasa da Phew Phew Games‘in twitter hesabında ve yapılan açıklamalarda oyunun bu sene içerisinde oyun kütüphanesinde yerini alması bekleniyor. İlk olarak steam üzerinden oyuncuların beğenisine sunulacak Anomaly Agent, ileride diğer oyun konsolları ve platfomlara çıkması öngörülüyor. Oyunun Türkçe hariç 5 dilde altyazı ve arayüz desteği ile oyuncularla buluşacak. Steam’de an itibariyle 70.000 istek listesine ulaşmış Anomaly Agent’a destek vermek ve oyunun daha büyük kitlelere ulaşması için, steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz trailer’a göz atarak, oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Evet gerekli bilgileri verdiğimize göre, oyunun hikayesi ve mekaniği hakkında konuşabiliriz.

Hikaye Ve Oynanış

Cyberpunk temalı aksiyon-platform oyununda anomali olaylarını çözen “ajan 70” olarak hikayemize giriş yapıyoruz. Ajanımızla gitgide gelişip, seviye atlayıp ve topladığımız ekipmanlarla düşmanlarımızı daha kolay bir şekilde alt edebiliyoruz. Aldığımız anomali ihbarlarına giderek, anomalleri oyunun yakın dövüş ve uzak dövüş olmak üzere iki farklı dövüş mekaniği ile dünyayı kaostan kurtardığımız sürükleyici, macera dolu bir yapım bizi bekliyor olacak.

İlginizi Çekebilir  Minecraft 1.19 Güncellemesi Detayları ve Çıkış Tarihi

Anomaly Agent Sistem Gereksinimleri

Oyunun sistem gereksinimlerine bakacak olursak, oyunun eski bilgisayarlarda dahi oynanabileceğini görmekteyiz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5 ve fazlası
  • Bellek: 2GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 200MB boş alan

İlginizi çekebilir:2023 Yılındaki En İyi Valorant Oyuncuları

Yorum yapın