PUBG 18.2 Güncellemesi ile Yeni Harita Deston Haftaya Geliyor

En popüler Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG için önümüzdeki hafta gelecek olan 18.2 güncellemesi ile birlikte yeni harita olan Deston’u oyunculara sunacak.

Geliştirici Krafton bir blog gönderisinde, “Bekleme sona erdi. Bunca zamandır üzerinde çalıştığımız dokuzuncu yeni haritamız sonunda bu güncellemeyle karşınızda. 8x8km’lik yakın geleceğe ve harap edilmiş dünyaya hoş geldiniz: DESTON!” dedi.

pubg deston
pubg deston

Devam eden blog yazısında “Deston (eskiden kod adı: Kiki olarak biliniyordu) size çeşitli biyomlar sunuyor – PUBG: Battlegrounds’da gördüğünüz en yüksek gökdelenlerden birini kucaklayan sular altında bir şehir merkezi, karanlık bir bataklık, berrak kıyılar, güzel dağlar ve keşfedilmemiş adalar.” şeklinde harita tasviri yapılmış.

Oyunu çeşitlendirmesi umulan Deston haritası, yeni bir Airboat aracı ve oyuncuların herhangi bir şeyden şüphelenmeyen bir takımı şaşırtmak veya saldıran bir takımdan geri çekilmek için hızla yükselmesini sağlayan Ascender dahil olmak üzere bir dizi yeni öğe ve özellik içerecek.

PUBG Deston Haritası Ne Zaman Gelecek?

Deston haritası, PC için 13 Temmuz’da ve konsol oyuncuları için 21 Temmuz’da 18.2 güncellemesinin bir parçası olarak kullanıma sunulacak. Yepyeni konumların yanı sıra Deston ziyaretçileri için özel yeni bir silah da olacak.

Deston haritası ile birlikte gelecek olan 12 kalibrelik slug av tüfeği O12, orta ve kısa menzilli karşılaşmalarda daha verimli hale getirmek için diğer av tüfeklerine kıyasla üstün doğruluk ve menzile sahiptir.

İlginizi Çekebilir  League of Legends 13.8 Yaması ile Gelecek Değişiklikler Belli Oldu!

Yorum yapın