Warzone 2: Dev Error 657 Hatası Nasıl Giderilir?

Son zamanlarda Call of Duty: Warzone 2’ye giriş yapan oyuncular Dev Error 657 (Geliştirici Hatası 657 olarakda çevirebiliriz) adında bir hata ile karşı karşıya kalıyor. Peki bu hata nedir ve nasıl düzeltilebilir? Bu içeriğimizde bu hatanın nasıl giderileceğini anlatacağız.

16 Kasım 2022’de piyasaya sürülen Warzone 2’nin çıkışının üzerinden 1.5 ay gibi bir süre geçti ve birkaç gün içinde sağlıklı bir oyuncu sayısına ulaştı. İlk beş gün boyunca 25 milyondan fazla oyuncu oyunu oynarken, bazı oyuncular teknik bazı problemlerle karşılaştı.

İlginizi çekebilir: Warzone 2 oyun bulmama sorununun çözümü

İlginizi çekebilir: Warzone 2 en iyi ses ayarları

warzone 2 dev error 657 hatası
warzone 2 dev error 657 hatası

Dev Error 657 Hatası Nasıl Giderilir?

Warzone 2’de Dev Error 657‘nin tam anlamı net olmasa da, bazı dosyaların eksik olması veya oyunun bir güncelleme gerektirmesi ile bağlantılı görünüyor. Bu hatayı gidermek için geliştirici ekibi bir güncelleme yayınlandı ve birçok oyuncunun sorunu çözüldü ancak halen bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz bu sorunu giderecektir.

  1. Battle.net istemcisine giriş yapın.
  2. Sol üst bölümden “Games” bölümüne tıklayın ve Warzone 2’yi seçin.
  3. Ardından oyunu oynamak için bastığınız “Play” tuşunun yanında bulunan çarka tıklayın.
  4. Çarka tıkladığınızda açılan pencerede “Scan and Repair” seçeneğini seçin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra oyun için eksik dosyalar varsa taramayı tamamlamasını bekleyin ve eksik dosyaların indirilmesini bekleyin. Bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptıktan sonra oyundaki sorununuzun çözülmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Forza Horizon 5, 29 Mart 2022 Güncelleme Notları Belli Oldu

Yorum yapın