Amazon Prime Gaming Nisan 2022 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Amazon Prime Gaming her ay abone olan kişilere ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Nisan 2022 ile birlikte ücretsiz olarak verilecek olan oyunların listesi de bu bağlamda ortaya çıktı. Amazon Prime Gaming abonesi olan kişiler, Nisan 2022 tarihinde aşağıdaki oyunları ücretsiz olarak alacaklar.

  • The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion
  • Plants vs. Zombis: Battle for Neighborville
  • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck’s Revenge
  • Nanotale – Typing Chronicles
  • Guild of Ascension
  • Galaxy of Pen and Paper
  • House of 1,000 Doors: Family Secrets

Yukarıdaki ücretsiz oyunlara ek olarak Lost Ark, Apex Legends ve League of Legends gibi popüler oyunlar içinde her ay düzenli olarak verilen kapsüller ve ödüller de aynı şekilde Nisan ayı içinde verilecek.

Amazon Prime Gaming ile The Elder Scrolls IV: Oblivion’u Ücretsiz Olarak Alabilirsiniz

İlk çıkışının üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen, The Elder Scrolls IV: Oblivion, tüm zamanların en iyi fantezi RPG’lerinden biri olmaya devam ediyor.

Daha önce Oblivion’ı oynamadıysanız, halen oynamaya değer bir oyundur. Xbox 360 veya PS3’te oynamış olsanız bile, başka bir macera için Cyrodiil’e geri dönmenin zamanı gelmiş olabilir. Amazon, Game of the Year Deluxe sürümünü veriyor, bu nedenle, yıldız Knights of the Nine ve Shivering Isles genişletmeleri de dahil olmak üzere tüm lansman sonrası içeriği ücretsiz olarak alacaksınız.

İlginizi Çekebilir  Soygun Oyunu Crime Boss: Rockay City Duyuruldu - Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

Plants vs. Zombies: Battle for Neightborville’de Ücretsiz Oluyor

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Plants vs. Zombies evrenindeki en yeni üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Battle for Neighborville, ister rekabetçi ister işbirliğine dayalı modlardan birini oynuyor olun, çılgın ve eğlenceli bir çok oyunculu deneyim sunar. Bugünlerde çevrimiçi oynayan çok fazla insan bulamasanız da, Battle for Neighborville tek oyunculu etkinliklere de göz atmaya değer.

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Şimdiye kadarki en iyi oyun başlıklarından birine sahip olan Turnip Boy Vergi Kaçakçılığı Yapıyor – sebzelerle dolu bir dünyada Zelda benzeri bir set. Bu yukarıdan aşağıya aksiyon-macera, akıllı bulmacalar, harika yetenekler ve bazı harika patron dövüşleri içeriyor. Ayrıca esprili, absürt yazımı ve renkli karakterleri sayesinde gerçekten çok komik.

LucasArts’ın klasik macera oyunu Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge’i de yakalayabilirsiniz. Amazon, Monkey Island 2’nin selefi The Secret of Monkey Island da dahil olmak üzere geçen yaz birkaç LucasArts oyunu verdi.

Nisan ayının Amazon Prime Gaming kadrosu Nanotale – Typing Chronicles, Guild of Ascension, Galaxy of Pen and Paper ve House of 1000 Doors: Family Secrets ile tamamlanıyor. Her zaman olduğu gibi Amazon Prime Gaming, ücretsiz oyunlara ek olarak çevrimiçi çok oyunculu oyunlar için de yeni ganimetler getirecek. Önümüzdeki ay Apex Legends, League of Legends, Lords Mobile, Fall Guys ve daha fazlası için ücretsiz içerik sunulacak.

Nasıl Amazon Prime Gaming Üyesi Olurum?

Amazon Prime Gaming üyesi/abonesi olmak oldukça kolaydır. Üstelik ilk kez üye oluyorsanız, ilk 30 gün ücretsizdir. Daha sonrasında ise aylık olarak 9,99 TL gibi bir ücreti bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Mortal Kombat Karakterlerinin Detaylı Özellikleri 2023

Prime üyeliğiniz varsa üyelik boyunca verilen ücretsiz oyunlara süresiz olarak sahip olabileceğinizi unutmayın.

Öncelikle bir Amazon Prime üyeliği almak istiyorsanız Twitch üyeliğinizin olması gerekiyor. Twitch üyesi olduktan sonra aşağıdaki görseldeki yere tıklamanız ve ardından “Prime Gaming ganimet sayfasını ziyaret edin” bölümüne tıklayın. Giriş yaptıktan sonra ise kredi kartı bilgilerinizi girin ve üyeliğinizi başlatın.

Amazon Prime Gaming Üyeliği Nasıl Yapılır?
Amazon Prime Gaming Üyeliği Nasıl Yapılır?

Yorum yapın