Diablo 4 Secret of the Spring Görevi Nasıl Yapılır? – 2023

Bugün, Diablo 4 Secret of the Spring görevini, gizemli notu ve talimatları kullanarak Fractured Peak’i keşfederken nasıl yapacağınızı anlatacağız. Bu garip Diablo 4 görevi, alacağınız ödüller haricinde karakterinizi güçlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken önemli görevlerden bir tanesi. Oyundaki nispeten önemli bossları keserken yapacağınız Secret of the Spring görevi hayati önem taşımaktadır.

Diablo 4 Secret of the Spring Görevine Nasıl Başlanır?

Secret of the Spring görevine başlamak için, öncelikle bir not bulmanız gerekiyor. Bu not Fractured Peaks’teki Kylslik Platosu’nda bulunabilir. Forsaken Quarry zindanının yakınlarında bir merdiven göreceksiniz ve bulmanız gereken bu not o merdivenin tepesinde sizi bekliyor olacak.

Notu aldığınızda Secret of the Spring görevi başlayacaktır. Dağlardaki sıradan bir kaplıcaya doğru yönlendirileceksiniz ve oraya vardığınızda ne yapmanız gerektiğine dair size şu bilmece yön gösterecek:

“Kışın kucaklamasında sıcaklığın feneri, doğanın lütfuyla ödüllendirilen sabır.”

Ekran Resmi 2023 06 19 01.49.31
Diablo 4 Secret of the Spring Görevi Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilir: Valorant nişangah ayarları

Diablo 4 Secret of the Spring Bilmecesi Nasıl Çözülür?

Diablo 4 Secret of the Spring görevini bitirmeniz için, bilmecede de söylediği gibi, “sabırlı olmanız” gerekmektedir. Bunun için de “Bekle” ifadesini kullanmanız gerekiyor. Suyun yanına giderek yanında bekleyin, ardından “Bekle” ifadesini kullanın. Bir sandık görünecek ve Secret of the Spring görevini tamamlamış olacaksınız.

Eğer “Bekle” ifadesine sahip değilseniz, ifade çarkını açarak özelleştir düğmesinden bekle ifadesini ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Minecraft Tavuk Farmı Nasıl Yapılır?

Yorum yapın