Diablo Immortal Dungeon’da Ses Gelmeme Sorunu Nasıl Giderilir?

Diablo Immortal’da bir dungeon’a girdiğinizde ve yüklenme aşamasındayken tüm sesi kaybederseniz, bu kılavuz size nasıl düzeltileceği konusunda birkaç olası çözüm sunacaktır.

Diablo Immortal, bazı çeşitli hatalarla Haziran ayı başlarında piyasaya sürüldü. Oyunda bulunan hatalar, küçük rahatsızlıklardan tutunda, oyunu oynamanızı sinir bozucu bir hale getiren çeşitli bazı hatalarla birlikte sunuldu. Özellikle garip bir hata, oyuncular bazı boss’larla bir dungeon’a girdiğinde sesin tamamen kaybolmasıyla sonuçlanıyor.

Diablo Immortal Dungeon Ses Sorunu

Diablo Immortal’daki ana hikaye dungeon’larının çoğu, geleneksel MMO raid’leri olarak tasarlanmıştır. Oyuncular bir gruba katılır ve birlikte dungeon’ı temizleyebilir ve bir boss’u yenebilirler. Bu, aynı şeyi tek başınıza yapmanıza kıyasla daha iyi ödüller verir. Ne yazık ki, tam olarak maksimum odaklanmanız gereken bu durumlarda, tüm seslerin aniden kaybolması oyuncuların kafasını karıştırıyor. Bu hata hem PC’de hem de mobil cihazlarda bulunuyor.

Diablo Immortal Dungeon'da Ses Gelmeme Sorunu Nasıl Giderilir
Diablo Immortal Dungeon’da Ses Gelmeme Sorunu Nasıl Giderilir

Şimdilik, bu sorunun neden olduğunu bilmiyoruz. Ancak birçok oyuncu için, bir zindan yüklediklerinde ortaya çıkan sürekli bir sorundur. Oyunu bozmasa da oldukça can sıkıcıdır ve hem eğlenceyi hem de oyuncunun performansını önemli ölçüde engelleyebilir. Peki Diablo Immortal Dungeon ses hatası nasıl düzeltilir? Ne yazık ki, her zaman işe yarayan tek yöntem oyunu yeniden başlatmaktır. Dungeon’ı bitirin, karakteriniz için güvenli bir bölge bulun ve oyunu yeniden başlatın. Bunu yaptığınızda oyundaki ses sorunu gitmiş olacak.

Bunun yanı sıra, bazı oyuncular aynı dungeon’ı tekrar yüklemenin ve dungeon girişini oynamanın da sorunu çözdüğünü bildiriyor.

Geliştiricilerin sorunu mümkün olan en kısa sürede çözeceklerini içtenlikle umuyoruz. Oyuncular, boss’ların ve aynı zamanda dungeon’ın içerisinde bulunan seslerini duyamadığı için genellikle oyunu kapatıyor. Ayrıca bu sorun oluştuğunda sadece Dungeon’daki değil oyun içerisinde yer alan tüm sesler gitmiş oluyor.

İlginizi Çekebilir  Valorant Macbook'ta Nasıl Oynanır?

Bu konu ile ilgili kesin bir çözüm bulunduğunda bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Ayrıca Diablo Immortal için hazırlamış olduğumuz diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

Yorum yapın