League of Legends 12.15 Yama Notları Yayınlandı

League of Legends’ın 12.15 yaması ile değişen ve eklenen her şeyi burada açıklayacağız.

LoL 12.15 yaması, genellikle iki hafta süren test turu için PBE sunucularına geldi. Yama notlarına bakıldığında, Monster Tamer serisinden yeni kostümlerin ve daha fazlasının eklenmesiyle birlikte ilerleyen zamanlarda şampiyonlarla ilgili olarak gelecek olan değişikliklerde belli olacak.

Riot Games, popüler MOBA oyunu için düzenli güncellemeler yayınlıyor, bu yüzden bir sonrakinin ne zaman çıkacağını takip etmek için yama takvimi gerekli. LoL yama 12.15 yayın tarihi, 10 Ağustos Çarşamba olarak belirlendi.

League of Legends 12.15 Yaması

League of Legends 12.15 yaması ile birlikte PBE’de oyuncular aşağıdaki 3 yeni görünümü deneyebilir.

  • Monster Tamer Kog’Maw (1350 RP)
  • Monster Tamer Lulu (1350 RP)
  • Monster Tamer Veigar (1350 RP)

LoL 12.15 bakım programı, her zaman lansmana daha yakın bir zamanda ortaya çıkar. Yamaların farklı bölgelere dağıtılması genellikle yaklaşık 3 saat sürer.

LoL 12.15 henüz yaklaşan denge değişikliklerini açıklamadı, ancak bu önümüzdeki günlerde ve haftalarda değişecek. Bu noktada yapmanız gereken şey bu içeriği bookmark’ınıza ekleyerek gelecek olan güncellemelerden haberdar olmaktır.

Riot’un tasarım ekibi muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde şampiyonlara gelecek olan dengeleme güncellemesine dair bilgileri paylaşacaktır. Bu yaşandığında bu içeriği güncelleyeceğiz.

Gelecek olan kostümlerin sanat tasarımlarını da aşağıda görebilirsiniz.

Monster Tamer Kog'Maw ve Lulu
Monster Tamer Kog’Maw ve Lulu
Monster Tamer Veigar
Monster Tamer Veigar
İlginizi Çekebilir  Minecraft 1.19 Güncellemesi Detayları ve Çıkış Tarihi

Yorum yapın