Assassin’s Creed Mirage Oyunun Türkçe Yama Çıktı!

Assassin’s Creed Mirage Oyunu Türkçe Yaması

Oyun dünyasının en çok beklenen lansmanlarından kabul edilen “Assassin’s Creed Mirage”ın piyasaya sürülmesiyle birlikte, oyunculara büyük bir sürpriz daha paylaşıldı.
Anonymous grubu, “Assassin’s Creed Mirage Türkçe yama” çalışmasını oyun meraklılarına sunarak, oyuna Türkçe dil desteği ekliyor. Bu yama, hemen oyunun piyasaya sürülmesinin ardından ücretli bir seçenek olarak oyuncuların beğenisine sunuldu.

Assassins Creed Mirage
Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage Türkçe Yama, Anounymous Tarafından Yayınlandı
Oyunun global platformlardaki  ve Türkiye’deki yoğun ilgi göz önüne alındığında, “Assassin’s Creed Mirage Türkçe yama” Anonymous’un diğer emek harcamaları benzer biçimde  büyük bir satış yapması bekleniyor. Anonymous’un hızla yayınladığı bu AC: Mirage Türkçe dil paketi, oyunun evrenini daha derinlemesine deneyimlemek isteyen Türk oyuncular için güzel bir fırsat gibi görünüyor…

Assassin’s Creed Mirage Türkçe Yama Yayınlandı

Oyuncu topluluğundan gelen yoğun istekleri dikkate alan Anonymous, oyunun daha geniş bir kitleye ulaşmasını ve Türk oyuncuların da oyunun hikayesini kendi dillerinde takip edebilmelerini sağlamak için bu yamayı yapmaya başladı..

Anounymous’un web sitesine göre ayrıca Lies of P, Stellaris, Mass Effect: Legendary Edition ve Starfield Türkçe Yama çalışmaları devam ediyor.

Eğer siz de “Assassin’s Creed Mirage”ın büyülü dünyasını Türkçe olarak deneyimlemek istiyorsanız, Anonymous’un sunduğu bu yamaya göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Steam Half-Life Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ayrıca Oyunun Tanıtım Videosu da Yayınlandı… Youtube Üzerinden İzleyebilirsiniz..  İyi Seyirler, İyi Oyunlar..

 

 

Assassin’s Creed Mirage Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Anonymous Çeviri, lansman ile eş zamanlı olarak Assassin’s Creed Mirage Türkçe yamayı yayımladı. Çeviri ile birlikte arayüz, ana hikaye ve yan görevlerdeki diyaloglar, karşılıklı konuşmalar, yetenekler dahil her şey Türkçe yapıldı. Oyunun Türkçe olması, Türk Oyun severler tarafından beğeniyle karşılandı..

Bu Yamaya  erişebilmek için aylık 85,5 TL olan üyelik ücretini ödemeniz gerekiyor. Abonelik bittikten sonra yüklediğiniz yamaları oyuna güncelleme gelmediği, yamayı/oyunu silmediğiniz ve bilgisayarınızı sıfırlamadığınız sürece ömür boyu kullanabilirsiniz. Şimdi kısaca, üyeliğinizi oluşturduktan sonra yamayı nasıl kurabileceğinizi  ve oyuna nasıl gireceğinizi anlatalım.

İlk olarak Anonymous Çeviri’nin launcher‘ını indirin. Daha sonra programın sağ üstünde bulunan profile girin ve Varlıklarım kısmına basın. Listede Mirage’ı bulun ve üzerine gelerek İndir ve Kur‘a tıklayın. Oyunun ana dizini seçin ve Tamam‘a basın. Yama inmeye başlayacaktır. Yama indikten sonra kurulum otomatik olarak başlayacaktır.

Assassin’s Creed Mirage Hikayesi Kaç Saat Sürüyor?

Assassin’s Creed Mirage kaç saat? Eski Mısır, Eski Yunan ve Vikingler derken tekrardan Assassin’s Creed efsanesinin doğduğu topraklara yani Orta Doğu’ya geri döndük. Oyunun mekaniklerine bakıldığında, bu dönüşün yalnızca bölgesel olmadığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Son yıllardaki Assassin’s Creed oyunları, tamamlanması oldukça uzun sürebilen açık dünyalarıyla tanınıyordu. Fakat Mirage, daha rafine bir deneyim sunarak bu eğilimi değiştiriyor. Peki, Assassin’s Creed Mirage‘ı bitirmek ne kadar sürüyor?

Yeni bir oyun çıktığında birçok kişinin aklındaki ilk sorulardan biri oyunun tamamlanmasının ne kadar süreceğidir. İkonik serinin son üç oyunu, ciddi zaman harcamayı gerektiren devasa açık dünyalara sahipti. Örneğin Mirage’ın selefi olan Assassin’s Creed Valhalla serinin en uzun oyunuydu. How Long To Beat‘e göre Valhalla’nın ana hikayesini tamamlamak yaklaşık 61 saat sürerken, diğer yan görevlerle birlikte oynanış 144 saate kadar çıkıyor.

İlginizi Çekebilir  Counter Strike 2 Kullanılabilir Versiyonu Yayınlandı Linux İçin Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed Mirage Kaç Saat?

AC Mirage’ın yapımcısı Fabian Salomon, yeni oyunun çok daha kısa olacağını ve yaklaşık 20 ila 23 saatte tamamlanabileceğini söylemişti. Deneyimli isme göre eğer oyuncular, Bağdat’taki tüm gizemleri çözmeye, sandıkları açmaya ve yan görevleri tamamlamaya kalkarsa, bu süre 25-30 saat arasında uzayabilir. Assassin’s Creed Mirage’ın resmi çıkışını yapmasıyla birlikte incelemeler de gelmeye başladı. Pek Yakında bizler de Oyunun Türkçe yamasını yükleyip,  nasıl oynandığını ve nerelerde ne hatalar ve eksikler olduğunu anlatan bir video paylaşımı yapacağız.  Böylelikle Birlikte oyunda eksik ve eklenmesi gereken şeyler olursa yapımcıya bildirip,  yayınlanacak olan diğer Update ile bunların eklenmesini veya çıkarılmasını sağlayabiliriz..  Sizlerde  oyunda eksik gördüğünüz, eklenmesini istediğiniz ne varsa yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz..  Herkese İyi oyunlar diliyoruz. Oyunicerikleri.Com Ekibi!

Assassin’s Creed Diğer Oyunlarının Süreleri

Hemen aşağıda, bugüne kadar piyasaya sürülen tüm ana Assassin’s Creed oyunlarındaki ana hikayelerin tahmini oynanma sürelerini bulabilirsiniz.

 • Assassin’s Creed Valhalla: 60 saat
 • Assassin’s Creed Odyssey: 45 saat
 • Assassin’s Creed Origins: 30 saat
 • Assassin’s Creed 4: Black Flag: 23.5 saat
 • Assassin’s Creed Mirage: 20-23 saat
 • Assassin’s Creed 2: 19 saat
 • Assassin’s Creed Syndicate: 18.5 saat
 • Assassin’s Creed Unity: 17 saat
 • Assassin’s Creed 3: 16 saat
 • Assassin’s Creed Brotherhood: 15 saat
 • Assassin’s Creed: 15 saat
 • Assassin’s Creed Revelations: 12.5 saat
 • Assassin’s Creed Rogue: 10.5 saat

“Assassin’s Creed Mirage Oyunun Türkçe Yama Çıktı!” üzerine 3 yorum

Yorum yapın