Serious Sam: Siberian Mayhem İçin 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Serious Sam: Siberian Mayhem İçin 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Devolver Digital, Serious Sam: Siberian Mayhem‘in ilk on dakikasını gösteren yeni bir video yayınladı. Bu video, Serious Sam’in bu bağımsız genişlemesinden neler bekleyebileceğiniz konusunda size bir fikir verecektir.

Bu yeni Serious Sam oyununda oyuncular, Rusya’nın vahşi topraklarında bir yolculukta Notorious Mental’e karşı savaşa katılacaklar. Oyuncular, Sam Stone’un maceralarının bu kayıp bölümünde yollarını bulmak üzere farklı bir maceraya atılmış olacaklar.

Serious Sam: Siberian Mayhem, oyunculara oynayabilecekleri beş yeni seviyeye sunacak. Bu seviyeler, Kuzey Kutbu kıyılarından ve ıssız ormanlardan terk edilmiş köylere ve tüyler ürpertici hayalet kasabaya kadar güzel ve tehlikeli bir dünyada geçecek.

Serious Sam: Siberian Mayhem’de 50’ye Yakın Silah Olacak

Bunun yanı sıra, merak edenler için söyleyelim, bu yeni oyunda yaklaşık olarak 50 adet kadar silah bulunuyor. Artık klasikleşmiş olan AK-47 ve hatta “Perun” adındaki yeni efsanevi bir crossbow’a kadar birçok silah bulunuyor.

Serious Sam: Siberian Mayhem Çıkış Tarihi

Son olarak merak edenler için Serious Sam: Siberian Mayhem 25 Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürülüyor. Aşağıda oyun için yayınlanmış olan 10 dakikalık oynanış videosunu görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Amazon Prime Gaming Nisan 2022 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Yorum yapın