Witchfire, Erken Erişim Oyunu Olarak 2022'nin Dördüncü Çeyreğinde Yayınlanacak

Witchfire, Erken Erişim Oyunu Olarak 2022’nin Dördüncü Çeyreğinde Yayınlanacak

Witchfire‘ın geliştiricisi olan The Astronauts, yaklaşmakta olan oyununun 2022’nin 4. çeyreğinde Erken Erişim aşamasına gireceğini duyurdu. Witchfire, karanlık fantezi roguelite nişancı oyunu olarak oyunculara ve hızlı bir aksiyon oyunu olmayı vaat ediyor.

Oyunun geliştiricisi olan The Astronauts başlangıçta bizi tamamen yanlış yönlendiren sinematik bir fragman aracılığıyla Witchfire‘ı ortaya çıkardı. İlk bakışta Witchfire, atış mekaniğine sahip, hikaye odaklı bir birinci şahıs walking simülatörü gibi görünüyordu. Aslında bu gerçek oyunu hiçbir şekilde yansıtmıyordu. Sadece bu da değil, söylenenlere göre oyun bir sonraki Painkiller veya Bulletstorm oyunlarının yerine geçecek gibi görünüyor.

Bildiğimiz kadarıyla oyun Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor ve Fotogrametriden faydalanacak. Dahası, oyunun oynanışı Dark Souls ve Destiny karışımı olarak tanımlanmaktadır. Ve ekibin daha önce de belirttiği gibi, Witchfire hikaye odaklı bir oyun olmayacak.

Witchfire
Witchfire

Witchire, 2022’nin Sonunda Piyasaya Sürülecek

Son olarak The Astronauts, RTX/DLSS’yi keşfedeceğini açıkladı.

Geliştiriciler konu ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada “UE4 bize kutunun dışında çok şey veriyor, böylece oyunu geliştirebilir ve ekstralar olmadan bile güzel görünmesini sağlayabiliriz. Ancak elbette Nvidia, AMD ve Intel’den RTX/DLSS ve diğer teknolojileri keşfediyoruz. Bunların hiçbirini sadece bir pazarlama hilesi olarak uygulamayacağız, ancak oyunun daha iyi görünmesini veya daha iyi performans göstermesini sağlayan bir şey varsa, kesinlikle sıkıştırmaya çalışacağız.” dedi.

Bu iddialara rağmen, Ray Tracing’in takımın ana hedeflerinden biri olmayacağını güvenle varsayabiliriz (oyun The Astronauts’u 5 yıldan uzun süredir aldığından ve hala tamamlanmaya yakın bir yerde olmadığı için).

İlginizi çekebilir: Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

İlginizi Çekebilir  Hogwarts Legacy Siyah Ekran Sorununun Çözümü

Yorum yapın