Sons of the Forest’ta Aloe Vera Nasıl Bulunur?

Sons of the Forest’ta önemli bitkilerden biri olan Aloe Vera‘yı nerede bulacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Özellikle canınızı doldurmak için önemli materyallerden biri olan Aloe Vera, oyunun devasa haritasında her yerde bulabileceğiniz bir bitki değildir. Aloe Vera’yı bulmak için belirli bölgeler vardır.

Aloe Vera, gıda zehirlenmesi ve enfeksiyonlar için harika bir ilaçtır. Ayrıca farklı kullanım alanları da mevcuttur. Bu nedenle, biraz Aloe Vera yetiştirmek her zaman harika bir fikirdir. Şimdi gelelim bu bitkiyi nerede bulacağınıza.

ÖNEMLİ NOT: Aloe Vera kış ayına girdiğinizde bulabileceğiniz bir bitki değildir. Bu nedenle kış ayına gelmeden önce yeteri kadar topladığınızdan emin olun.

Ayrıca Aloe Vera Foodie başarımını elde etmek isteyenlerin tüketmesi gereken bitkilerdendir.

Sons of the Forest’ta Aloe Vera Nasıl Elde Edilir?

sons of the forest aloe vera lokasyonları
sons of the forest aloe vera lokasyonları

Aloe Vera‘yı adanın her yerinde bulabilmenize rağmen, ormanın batı kısmı çiftçilik yapmak için en iyi yerdir. Batı ada tarafındaki iklim, bu şifalı bitkinin büyümesi için daha uygundur. Ancak maksimum Aloe Vera miktarını bulmak için ormanın batı tarafının orta kısmını ziyaret etmelisiniz (haritanın ortasında solda). Burada çok sayıda dikenli bitki bulacaksınız, bu nedenle yeteri kadar topladığınızdan emin olun.

Ayrıca Aloe Vera toplayarak, biraz şansla Aloe Vera tohumları da bulabilirsiniz. Bu iyi bir haber çünkü epeyce toplayabilir, saksı yapabilir ve üssünüze Aloe Vera ekebilirsiniz. Bu şekilde hem Aloe Vera yetiştirmiş hem de elinizdekileri tamamiyle bitirmemiş olursunuz.

İlginizi Çekebilir  V Rising'de Balık Nasıl Tutulur?

Envanterinizde aynı anda yalnızca 10 Aloe Vera ve 30 tohum barındırabileceğinizden, her zaman taze bir bitkiye erişebileceğiniz için bir bitkiyi büyütmek çok daha verimlidir. Ama dikkatli olun ve yeşil arkadaşlarınızı koruyun. Saksılar nispeten kırılgandır, bu nedenle yamyamlardan ve mutantlardan gelen herhangi bir saldırı Aloe Vera’nız için ölümcül olabilir.

Sons of the Forest’ta Aloe Vera Neye Benziyor?

Birçok kişinin sorduğu bir başka soruda Aloe Vera’nın neye benzediğidir. Aşağıda görselde tam olarak Aloe Vera’nın neye benzediğini görebilirsiniz.

Sons of the Forest'ta Aloe Vera Neye Benziyor
Sons of the Forest’ta Aloe Vera Neye Benziyor

İlginizi çekebilecek diğer Sons of the Forest içeriklerimiz:

Yorum yapın