Sons of the Forest: İtfaiyeci Baltası Nerede Bulunur?

Sons of the Forest’ta İtfaiyeci Baltası, birçok oyuncunun bulmak için uğraştığı baltalardan biridir. İtfaiyeci Baltası, yüksek hasarı ve yüksek zırhları bile kolayca parçalayabilmesi sayesinde oldukça iyi ve aynı zamanda yüksek blok değeri ile iyi bir savunma silahıdır.

Aynı zamanda ağaçları kesmek, savunma duvarları kurmak ve kütükleri kesmek için harika bir inşaat aracıdır. İtfaiyeci Baltasını almak için, önce Rebreather ve Zipline Rope Gun gibi temel araçları edinmeniz ve aynı zamanda oyunun önemli eşyalarından biri olan Kürek almanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: Sons of the forest hileleri

Sons of the Forest’ta İtfaiyeci Baltası Konumu

sons of the forest itfaiye baltası konumu
sons of the forest itfaiye baltası konumu

İtfaiyeci Baltasını almak için önce Küreği almanız, ardından GPS’inizde karlı dağın biraz kuzeybatısındaki Yeşil çemberle işaretlenmiş olan yere gitmeniz gerekir. Yaklaştığınızda, 2 adet golf arabası göreceksiniz. Konum, haritadaki bir dereyi geçen bir toprak yolun yanında bulunuyor. Konumun daha net bir görünümü için aşağıdaki görseli kullanabilirsiniz.

maintenace A girişi
maintenace A girişi

Vardığınızda küreğinizi hazırlayın ve kapak ortaya çıkana kadar golf arabası ile araştırma ekipmanı arasındaki toprakta Kürek Simgesinin göründüğü yeri kazmaya başlayın. Kapağı açtıktan sonra içeri girin, ancak arkaya doğru olan bölümde bulunan 5 bebek mutantla başa çıkmaya hazır olun.

itfaiyeci baltası için gerekli olan sığınağın giriş yerini gösteren görsel
itfaiyeci baltası için gerekli olan sığınağın giriş yerini gösteren görsel

Maintenance A’nın içinde, buzla kaplı bir odaya giden bir koridor ve bir daireye açılan açık bir kapı bulacaksınız. Dairede bir Lazer Görüşü ve Anahtar Kartı var, ancak önce koridorun sonundaki buzlu odadaki 5 bebek mutantı temizleyin ve acil durum kabininin içerisinde yer alan İtfaiyeci Baltasını alın.

İlginizi Çekebilir  Valheim Haldor Nerede Bulunur? Haldor'dan Neler Alınabilir?
sons of the forest maintenance a içerisinde yer alan itfaiyeci baltasının yeri
sons of the forest maintenance a içerisinde yer alan itfaiyeci baltasının yeri

Tüm yapmanız gerekenler bunlardı. İtfaiyeci Baltasını aldıktan sonra artık dilediğiniz gibi içeride dolanabilir ve diğer odalarda bulunan Lazer Görüş gibi ekipmanları da alarak çıkış yapabilirsiniz. Bu konumda aynı zamanda 3D Printer’da bulunmaktadır.

“Sons of the Forest: İtfaiyeci Baltası Nerede Bulunur?” üzerine bir yorum

Yorum yapın