Sons of the Forest’ta Erken Oyun Öğeleri ve Kaynakları Nasıl Çoğaltılır?

Sons of the Forest‘ta güçlü bir başlangıç ​​yapmak mı istiyorsunuz? Pekala o halde, yolculuğunuzun başlangıcından itibaren ihtiyaç duyacağınız bazı temel hayatta kalma kaynakları ve öğelerini stoklamanın ve çoğaltmanın kullanışlı bir yolu olduğunu duymaktan memnun olacaksınız.

Sons of the Forest’ta Erken Oyun Öğeleri Nasıl Çoğaltılır?

Son of the Forest’ta dramatik bir helikopter kazasından kıl payı kurtulduktan sonra, kendinizi güvenilir ama ciddi şekilde beyin sarsıntısı geçirmiş yol arkadaşınız Kelvin ile birlikte karaya vurmuş veya terk edilmiş adada bir yere düşmüş bulacaksınız.

Ayrıca, siteyi çevreleyen işaret fişekleri, koli bandı gibi paha biçilmez hayatta kalma temelleri gibi değerli öğelerle dolu bir dizi kasa ve konteyner keşfedeceksiniz ve bu depolama gemilerinden daha fazlası oyun içerisinde bulunabilir.

Peki ya size bu sandıkları ikiye, üçe, hatta dörte katlamanın bir yolu olduğunu söylesem?

sons of the forest'ta erken oyun öğeleri-1
sons of the forest’ta erken oyun öğeleri-1

Bu erken oyun numarasından yararlanmak için, bir muşamba ve bir çubuk kullanarak derme çatma bir çadır oluşturun.

Not: Kaza mahallinizin etrafındaki kaplardan birini ararken bir Tente bulunabilir ve Kelvin’e, genellikle ağaçların dibinde bulacağınız çubukları toplaması talimatı verilebilir.

Ardından hemen oyununuzu kaydedin. Buradan ana menüye çıkın ve kayıtlı verilerinizi yeniden yükleyin.

sons of the forest'ta erken oyun öğeleri-2
sons of the forest’ta erken oyun öğeleri-2

Oyuna tekrar girdiğinizde, daha önce açılmış tüm sandıklarınız ve kaplarınız sıfırlanacak ve yeni kaynaklarla doldurulacaktır.

sons of the forest'ta erken oyun öğeleri
sons of the forest’ta erken oyun öğeleri

Önemli Not: Bu öğeler yararlı olsa da, oyunda ilerledikçe çok daha fazla malzemeye ihtiyaç duyacağınız için çığır açan bir avantaj sağlamayacaklarını belirtmekte fayda var.

İlginizi Çekebilir  V Rising Rehber: Stone Brick Nasıl Elde Edilir?

Bu, birkaç kısa dakika içinde ciddi miktarda öğe biriktirmenizi sağlar. Şimdi oraya çıkın ve ormanda sizi bekleyen dehşete hazırlanın.

Yorum yapın