Stray: Malo İçin Kırmızı, Sarı ve Mor Bitkiler Nerede Bulunur?

Stray‘deki Antvillage’a ulaştığınızda, onun için üç nadir çiçek toplamanızı isteyen bir robot olan Malo’yu bulacaksınız. Nadir çiçek koleksiyonunu tamamlamak için mor, sarı ve kırmızı çiçekler bulmanız gerekecek. Oyunun belirli bir noktasına kadar bunu yapmadan devam etmiş olabilirsiniz ancak güzel bir rozet kazanmak istiyorsanız bu çiçekleri toplamanız gerekiyor.

Bu size küçük kedi ceketiniz için yeni bir rozet kazandıracak, o yüzden bu çiçekleri nerede bulacağımıza bir bakalım.

Stray: Antvillage’deki Çiçekler Nerede Bulunur?

Bu çiçekleri bulmak nispeten kolaydır, ancak onları toplamadan önce, bir sürü ekranın önünde meditasyon yapan Yabancı Zbaltazar ile konuşmalısınız. B12, bilim insanı hakkında bir sırrı keşfettikten sonra, bir süre kimseyle konuşmanıza veya hiçbir şeyle etkileşime girmenize izin vermeyecek, bu yüzden biraz araştırın ve birkaç seviye yukarıda Zbaltazar’ı bulun.

Onunla konuştuktan sonra gidip çiçekleri veya Malo’yu bulabilirsiniz, hangi sırayla yaptığınız önemli değil. Malo, Zbaltazar’ın üstünde, bitkilerle çevrili, bu yüzden onu fark etmek kolay. Bitkileri aşağıdaki konumlarda bulabilirsiniz:

Stray purple flower location
Stray purple flower location
Stray yellow flower lokasyonu
Stray yellow flower lokasyonu
Stray red flower lokasyonu
Stray red flower lokasyonu
  • Mor bitki, İskender’in durduğu sağdaki ağaçta bulunabilir. Onu almak için ağaca ve dallara tırmanın.
  • Sarı bitki Malo’nun bulunduğu yerin yakınında bulunabilir. Sarı bitkiye ulaşmak için bulunduğu yerin sağına atlayın.
  • Kırmızı bitki, Marie ve Noam’ın domino oynadığı yerin önündeki kovaya atlayarak bulunabilir. Ağacın tabanına ulaştığınızda, iki robotun süpürdüğünü bulmak için varillerin üzerinden atlayın. Kırmızı bitkiyi ağaçtan toplayabilir ve Skyrim’in satıcılarına güzel bir selam verebilirsiniz.

Bunları tamamladığınızda Malo’dan yeni ve güzel bir rozet alacaksınız.

İlginizi Çekebilir  Twitter Videosu Nasıl İndirilir? Twitter Video İndir

Yorum yapın