V Rising Rehber: Unsullied Heart Ve Greater Blood Essence Nasıl Elde Edilir? | Oyun İçerikleri

V Rising Rehber: Unsullied Heart ve Greater Blood Essence Nasıl Elde Edilir?

V Rising’in oyun ortası bölümünde, üssünüzü farklı öğelerle yükseltmenizi gerektiren bir görevle karşılaşacaksınız. Bu görevlerin merkezinde, adından da anlaşılacağı gibi, standart Blood Essence daha gelişmiş bir versiyonu olan Greater Blood Essence adlı öğe bulunur.

Blood Essence formu, kalenizi çalışır durumda tutan Castle Heart’a güç sağlar. Bunun daha büyük versiyonu, Servant’s Coffin ve daha yüksek kaliteli silahlar ve zırhlar gibi eşyalar üretmenize olanak sağlar. Ancak, Greater Blood Essence elde etmek için Unsullied Heart adı verilen başka bir malzemeye ihtiyacınız var.

Çoğu hayatta kalma yapım oyununda olduğu gibi, bulması diğerlerinden çok daha zor olan bazı öğeler vardır. Unsullied Heart bu eşyalardan biridir. Oyuncular, V Rising‘in herhangi bir noktasında malzemeyi elde etmeye çalışırken oldukça zorlandılar. Greater Blood Essence yapmak istiyor ancak Unsullied Heart’a ihtiyacınız varsa, aşağıdaki kılavuzda onu elde etmenin bazı yollarını sunmaya çalıştık.

V Rising Unsullied Heart
V Rising Unsullied Heart

V Rising’de Unsullied Heart ve Greater Blood Essence Elde Etmek

Unsullied Heart V Rising’de nadir olarak düşen bir eşya olduğunu az çok tahmin etmişsinizdir. Bu içeriğin yazım tarihi itibariyle, Unsullied Heart’ı elde etmenin şu an için net bir yolu yok. Bazı oyuncular, 18. seviyenin üzerindeki düşmanların, öldüklerinde onları düşürme şansının daha yüksek olduğunu söylüyor, ancak bu, resmi olarak onaylanmadı.

Ancak bu gerçekten doğruysa, Unsullied Heart’ı elde etme şansı istiyorsanız Alpha Wolf veya Keely the Frost Archer gibi daha düşük seviyeli boss’ları farmlamanız isteyebilirsiniz. Alpha Wolf’un önerilen seviyesi 16 olsa da, oyuncular Farbane Woods’ta kalp gerekli olan malzemelerin düştüğüne dair bazı geri bildirimlerde bulundular. Diğer raporlar, 30. seviyenin üzerindeki düşmanların, öğenin nadirliği göz önüne alındığında daha olası görünen Unsullied Heart düşürme şansının en yüksek olduğunu gösteriyor.

İlginizi Çekebilir  Windows 11'de Valorant TPM 2.0 Hatası Nedir ve Nasıl Düzeltilir?
V Rising Blood Essence
V Rising Blood Essence

Unsullied Heart elde etmenin diğer yollarına gelince, somut stratejiler yolunda pek bir şey yok gibi görünüyor. Bir düşmanı öldürme ve eşyayı düşürme umuduyla Farbane Woods’da veya V Rising’in diğer kuzey bölgelerinde dolaşmanız gerekebilir. Eğer şanslıysanız ve dört adet Unsullied Heart’ı elde etme başarırsanız, hemen Greater Blood Essence yapmak için kullanmanızı öneririz. Bu, bazı erken oyun görevlerinden sonra üssünüzde üretilebilen Blood Press’te yapılabilir.

Şanssız oyuncular için V Rising’in ortalarına kadar beklemeniz gerekebilir. Burada, oyundaki boss’lardan biri olan Tristan the Vampire Hunter’ı yendiğinizde, Unsullied Heart’a ihtiyaç duymadan Greater Blood Essence yapma blueprint’ini alacaksınız. Bunun yerine, tek ihtiyacınız olan 200 normal Blood Essence ve Blood Press.

Ayrıca diğer rehberlerimizi de okuyunuz:

V Rising için hazırlamış olduğumuz detaylı rehberimize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın