V Rising Rehber: Stone Brick Nasıl Elde Edilir?

V Rising’de stone brick’in nasil elde edileceğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Henüz Steam’de erken erişim oyunu olarak yayınlanan V Rising, üretme, hayatta kalma ve vampir temasını bir araya getiren ve şu anda Steam’de oldukça popüler olan izometrik bakış açısına sahip harika bir oyun.

Stone Bricks, üssünüzü güçlendirmek için ihtiyaç duyacağınız bir işçilik malzemesidir ve kendi Vardoran parçanızın düşmanlardan veya diğer oyunculardan gelen saldırılara dayanmasını istiyorsanız bu çok önemlidir.

V Rising’de Stone Brick Nasıl Elde Edilir?

v rising stone brick
v rising stone brick

V Rising’de stone brick bulmak nispeten kolaydır. Verilen bir görevde, sizden bir mace yapmanızı isteyen ve onu elde etmek için kayaları parçalamanız isteniyor. Kayaları parçalarken, stone brick veya stone dust elde etmeniz için küçük bir şansınız var, ancak çok fazla ihtiyacınız varsa bu güvenilir bir kaynak değildir.

Aynı şekilde, dünyanın her yerinde hem sandıklarda hem de diğer kaplarda bulmanız mümkündür, ancak yine, büyük miktarların peşindeyseniz bu güvenilmez bir yöntemdir. Bu nedenle stone brick elde etmek istiyorsanız bir Grinder yapmanız gerekiyor.

V Rising’de Grinder Nasıl Yapılır?

Uzun vadede güvenilir bir kaynağa sahip olduğunuzdan emin olmanın çok daha kolay bir yolu, bir Grinder yapmak için biraz zaman ayırmaktır. Malzeme toplamak ve bu zanaat istasyonunu oldukça erken inşa etmek için otomatik olarak bir görev alacaksınız. Bulmanız gereken malzemeler aşağıdaki gibidir:

  • 8x Plank
  • 4x Whetstone
  • 4x Copper Ingot

Copper deposit’ler Farbane Woods’un her yerinde bulunabilir, ancak onu kırmak için başlangıçta size verilmiş olan mace’inizi ve teçhizatınızı yükseltmeniz gerekiyor. Çeşitli haydut kamplarında Whetstone bulunabilir ve bir görevden nasıl yapılacağını da öğreneceğiniz Sawmill’den kalaslar üretilir.

İlginizi Çekebilir  Diablo Immortal Rehberi: The Black Rose Nasıl Elde Edilir?

Malzemelere sahip olduğunuzda, Grinder’ı kalenizin içinde bir yere inşa.

Bu noktada, Grinder’ınızı hazır hale getirdiğinizde 12 adet stone’u Grinder’a koyduğunuzda bu size 1 adet stone brick ve 1 adet stone dust olarak geri dönecektir.

Ayrıca bakınız: V Rising’de Leather Nasıl Elde Edilir?

V Rising için hazırlamış olduğumuz kapsamlı rehberimize de göz atabilirsiniz.

Yorum yapın