V Rising'de Silah Ve Zırh Tamiri Nasıl Yapılır? | Oyun İçerikleri

V Rising’de Silah ve Zırh Tamiri Nasıl Yapılır?

V Rising çıkış yaptığı tarihten itibaren birçok oyuncunun beğenisini kazandı. Bu hayatta kalma oyununda, oyuncuların hayatta kalmak için kan için avlanırken bir kale inşa etmesi ve ilerlemesi gerekiyor.

V Rising‘de kullanmış olduğunuz eşyalar oldukça önemlidir ve bu noktada silahınızın ve zırhınızın durability‘sinin bitmesini istemezsiniz. Eşyalarınızın durability’leri yani dayanıklılıkları bittiğinde eşyanız kullanılamaz hale gelir. Ancak panik yapmanız gerek yok, bu eşyalar tamir edilebilir.

Silahlarınız ve zırhlarınız dayanıklılıklarını çoktan kaybetti mi? O zaman onları tamir etme zamanı geldi. Bu yazımda sizlere V Rising’de Silah ve Zırh Nasıl Onarılır konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hadi tamir edelim!

V Rising’de Eşya Tamiri Nasıl Yapılır?

İlk olarak, silahınızın ve zırhınızın tamir edilmesi gerektiğinde, ekranınızın alt kısmında, kırılmak üzere olan teçhizatın sarı veya turuncu bir simgesini göreceksiniz. Tıpkı aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi.

V Rising Eşya Tamiri
V Rising Eşya Tamiri

Envanterinizi açın ve fare imlecinizi sarı simgeli öğenin üzerine getirin. Bu eşyanın dayanıklılığının ne kadar dayanıklılığının kaldığını göreceksiniz. Aynı zamanda eşyayı onarmak için gerekli olan materyalleri de görmüş olacaksınız.

Bu noktada gerekli materyallere sahipseniz eşyanızı tamir etmek için, mouse’unuzu eşyanın üzerine getirin ve mouse’unuzun ortasında bulunan scroll tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Scroll tuşunun ne olduğunu bilmeyenler için, bu tuş internet tarayıcılarında ekranı aşağı yukarı kaydırmak için kullandığımız tuştur. Veya bir oyundayken karakterimize yakınlaştırma veya uzaklaştırma yaptığımız tuş olarak açıklayabilirim.

V Rising ile ilgili diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Sons of the Forest Kaynak Listesi

Ayrıca hazırlamış olduğumuz detaylı V Rising rehberimize de göz atabilirsiniz.

Yorum yapın