Diablo Immortal: Library of Zoltan’daki Lamba Puzzle Nasıl Çözülür?

Bu içeriğimizde, Diablo Immortal’daki Library of Zoltan‘da bulunan Lamp Puzzle yani lamba bulmacasının nasıl çözüleceğini yani nasıl yapılması gerektiğini anlatacağız.

Ana görev dizisini ilerletmek için genellikle çeşitli canavarları öldürmekle görevlendirilirsiniz, ancak Library of Zoltan‘daki aynı anda dokuz lambayı yakarak bir bulmacayı çözmek için garip bir görev yapmanız gerekiyor. Savaşın monotonluğunu kırmanın, muhtemelen daha önce birçok kez görmüş olduğunuz çok sıradan bir bulmacayı atmaktan daha iyi bir yolu var mı?

diablo immortal library of zoltan
diablo immortal library of zoltan

Library of Zoltan’daki Lamba Bulmacasının Çözümü

Üçe üç düzende dizilmiş dokuz Lambadan oluşan bir ızgara bulacaksınız. Başlangıçta Lambaların hiçbiri yanmıyor, ancak bir Lamba ile etkileşime girdiğinizde, lamba onu aydınlatacak ve doğrusal olarak bitişik her Lamba arasında geçiş yapacaktır.

Yandaki bir Lamba yanarsa söndürülür ve yanmıyorsa tutuşturulur. Dokuz Lambayı da yakmak için Lambalarla belirli bir sırayla etkileşime geçmeniz gerekir: önce tüm köşe Lambalarına basın ve tüm köşe Lambaları yanana kadar saat yönünde veya saat yönünün tersine çalışın.

Lambaları bu sırayla yakmak, köşe Lambalarını yakacak ve ızgara çevresindeki bitişik Lambaları yakacak – sonra susturacaktır. Bu, dört bitişik Lambanın yanı sıra ortadaki Lambayı da yanmamalıdır. Ortadaki Lamba ile onu yakmak ve diğer dört Lamba ile etkileşime girerek bu bulmacayı çözmeniz yeterli.

Aşağıdaki videoda nasıl yapılması gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır.

Diablo Immortal ile ilgili diğer içeriklerimize de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark Striker Rehberi: Yetenekler, Engraving'ler

Yorum yapın