Diablo Immortal Rehberi: The Black Rose Nasıl Elde Edilir?

Diablo Immortal çıkış yaptığı tarihten itibaren milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle mobil’de şu sıralar oynayacak çok fazla uzun soluklu oyun olmayınca Diablo’nun yeni oyunu adeta ilaç  gibi geldi.

Bugünkü içeriğimizde Diablo Immortal’da bulunan The Black Rose legendary gem’inin ne işe yaradığını, nasıl bulunacağını, nasıl yükseltileceğini ve hangi özelliklere sahip olduğunu anlatacağız.

Diablo Immortal’da The Black Rose Nasıl Alınır?

The Black Rose, Diablo Immortal’da 1 yıldızlı bir efsanevi mücevherdir ve bu nedenle, bir tane elde etmenin sadece birkaç yolu vardır. The Black Rose’u elde etmenin ilk yolu, Elder Rift yaparken bulabilir, bir Jeweler aracılığıyla ya da doğrudan işleyerek üretebilirsiniz. Veya rastgele bir efsanevi mücevher seçeneği seçerek Market’ten satın alabilirsiniz.

diablo immortal the black rose
diablo immortal the black rose

Elder Rift’de The Black Rose Nasıl Bulunur?

Bir Legendary Crest kullanarak bir Elder Rift açtığınızda, Rift Guardian yendiğinizde ve Kadim Vadi’yi temizlediğinizde en az bir efsanevi mücevher elde edebilirsiniz. 1 yıldızlı efsanevi mücevherlerin düşme şansı %75, 2 yıldızlı efsanevi taşların düşme şansı %20 ve 5 yıldızlı efsanevi taşların düşme şansı %4,5’dir. 5 yıldızlı efsanevi mücevher düştüğünde, kalitesi 2 yıldız ile 5 yıldız arasında herhangi bir yerde olacaktır ve 5/5 yıldızlı efsanevi mücevher oyundaki en nadir ve pahalı eşyalardan biridir. Ayrıca nadir bir arma ile açılan bir Elder Rift’i temizlerken 1 yıldızlı efsanevi mücevher elde etme şansınız %5’tir.

İlginizi Çekebilir  Valorant'ın Yeni Ajanı Fade Nasıl Oynanır? Yetenekleri ve Daha Fazlası

Bir Elder Rift tamamladığınızda düşmesi gereken efsanevi mücevher rastgele olarak düşmektedir.

diablo immortal the black rose
diablo immortal the black rose

The Blade Rose Market’ten Nasıl Alınır?

The Black Rose, Market’te Platinum harcanarak satın alınabilir. Platinum, 120 battle point kazanarak üç günlük etkinlik ödülü kriterine ulaşarak küçük miktarlarda elde edilebilecek premium bir para birimidir. Platinum ayrıca Eternal Orb harcanarak daha büyük miktarlarda elde edilebilir.

Pazar görünüşte oyuncuların sattığı ürünlerle dolu olduğundan, ürünlerin fiyat ve kalitesinin farklı olmasını bekleyebilirsiniz.

The Blade Rose Nasıl Geliştirilir?

Bir Jeweler’ı ziyaret ederek, istediğiniz efsanevi mücevheri (veya takılı olduğu teçhizatı) “Upgrade” seçeneğini seçerek efsanevi gem’leri yükseltebilirsiniz. 1 yıldızlı efsanevi mücevher olarak The Black Rose, diğer efsanevi mücevherleri parçaladığınızda üretilen mücevher gücünü harcamanızı gerektirir. 6. Kademe ve üzerinde, The Black Rose’u daha yüksek derecelere yükseltmek için yinelenen The Black Rose Legendary Gems’leri kullanmanız gerekir.

The Black Rose’un Özellikleri

Bu noktada The Black Rose gem’i size çeşitli özellikler veriyor. Aşağıda, yıldız derecesine göre The Black Rose’un verdiği özellikleri görebilirsiniz.

  • 1 Yıldızlı The Black Rose: Resonance özelliğini 15 artırır. +8 Combat Rating verir. Her saldırıya uğradığınızda, saldıranı 1.10 saniye boyunca hareketsiz hale getiren sarmaşıkları çağırmak için %10 şansınız vardır. Her düşman bundan 20 saniyede bir defadan fazla etkilenemez.
  • 2 Yıldızlı The Black Rose: Hareketsizleştirme süresi 1.40 saniyeye çıkarıldı.
  • 3 yıldızlı The Black Rose: Sarmaşıkları çağırma şansı %13,5’e yükselir.
  • 5 Yıldızlı The Black Rose: Magic özelliği veren eşya bulma şansını %5 arttırır.

Diğer Diablo Immortal içeriklerimiz:

Yorum yapın