Overwatch 2 PvP Kapalı Betası 26 Nisan’da Başlıyor!

Yakın tarihli bir geliştirici canlı yayınında Blizzard Entertainment, Overwatch 2’nin PvP için kapalı betasının 26 Nisan 2022 tarihinde başlayacağını doğruladı. Kapalı betaya kayıt olmak isteyen oyuncular için, şu anda kayıt aşamaları açık durumda. Overwatch 2’nin PvP için kapalı betasına kayıt olmak isterseniz buraya tıklayarak gideceğiniz siteden kayıt olabilirsiniz.

Overwatch 2 Alfa Sürümünde Test Ediliyor

Blizzard Entertainment ayrıca şu anda Overwatch 2 için hem Blizzard çalışanları hem de profesyonel oyuncularla bir alfa sürümünü test etmektedir.

İyileştirilmiş görseller ve ses efektlerinin yanı sıra kapalı beta oyuncuları, raylı tüfek kullanan yeni kahraman Sojourn‘u deneyimleyebilir.

Overwatch 2 PvP Kapalı Betası Başlıyor
Overwatch 2 PvP Kapalı Betası Başlıyor

Ayrıca oyun içerisinde deneyimleyebileceğiniz yeni bir Push modu bulunuyor ve iki özel haritada bu mod mevcut olacak. Bu iki yeni haritanın adı ise New Queen Street ve Colosseo.

Escort ve Hybrid ayrıca Circuit Royal ve Midtown gibi bazı yeni haritalarda oyun da yer alacak. Overwatch 1’den haritaların da dahil edileceği belirtiliyor, ancak bunların tüm haritalar mı yoksa seçilmiş birkaçı mı olduğu henüz bilinmiyor.

Tüm bunlara ek olarak, yeni Ping Sistemi ve Sombra, Bastion, Orisa ve Doomfist gibi kahramanlar için rework işlemi de söz konusu. Yani bu karakterlerin görünümleri de dahil olmak üzere bazı oynanış değişiklikleri de alacaklar.

Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin. Overwatch 2, Xbox One, PS4, PC ve Nintendo Switch için geliştirilmektedir ve bu platformlar için piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark: Glaivier Sınıfının Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yorum yapın