PlayStation Now Şubat 2022 Oyunları Belli Oldu

PlayStation Now, bilmeyenler ve PlayStation konsoluna sahip olmayanlar için, oyuncuların PlayStation 5’de PlayStation 4, 3 ve 2 oyunlarını cloud oyunları ve doğrudan indirme yoluyla oynamalarına izin veren bir konsol hizmetidir.

Hizmet, PlayStation Plus abonelik hizmetinden ayrı olarak çalışır ve toplu bir şekilde gelmez. PlayStation Now hizmetini satın almak istediğinizde diğerlerinden farklı bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Ortaya çıkan yeni söylentilere göre, önümüzdeki ay PlayStation Now’a dört yeni oyun gelecek. Bunlardan ilki Death Squared olmak üzere birden fazla oyuncu tarafından oynanacak şekilde tasarlanmış bir bulmaca oyunudur. Oyunun amacı, zorluk derecesi artan bulmacalar aracılığıyla renk kodlu karakterinizi ilgili hedefine yönlendirmeyi merkeze alır.

Grand Theft Auto: Vice Vity Definitive Edition
Grand Theft Auto: Vice Vity Definitive Edition

Grand Theft Auto: Vice City Definitive Edition PlayStation Now’a Geliyor

PlayStation Now’a gelecek olan ve muhtemelen grup arasındaki en kötü şöhreti sahip oyun ise Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition. Bu oyun, tamamen oyuncuların eğlenmesi için yeniden oluşturulmuş grafikler, ortamlar ve güncelleme kontrolleri ile PS2 için orijinal Vice City’nin tamamen yeniden inşasıdır. Bu aynı zamanda, 2 Mayıs’a kadar burada mevcut olduğu için sınırlı bir zaman aralığına sahip olan tek oyundur.

Little Big Workshop Şubat 2022’de PlayStation Now’a Geliyor

Gösterilen üçüncü oyunumuz Little Big Workshop‘tur (LittleBigPlanet ile karıştırılmamalıdır). HandyGames tarafından tasarlanan bu oyun, oyuncuları, küçük bir depoda başladığınız, yüzlerce kişinin çalıştığı masaları dolduran bir fabrikaya genişleyene kadar kademeli olarak yükselttiğiniz, gelecek vadeden bir fabrika kralının kontrolünü elinde tutuyor.

İlginizi Çekebilir  Rockstar Games Beklenen Bombayı Patlattı, GTA 6 Geliyor!

1930 Almanya’sında Geçen Through The Darkest Times

Son olarak, yine HandyGames tarafından tasarlanan Through The Darkest Times var. Bu oyun sizi 1930’ların Berlin’ine yerleştiriyor ve bu taktik strateji oyunundaki göreviniz, Nazilerin gerçekte ne yaptığına dair halkı bilinçlendirmek için broşürler bırakarak, duvarlara mesajlar çizerek, sabote ederek, toplayarak sonunda Alman rejimini devirmek. bilgi ve daha fazla takipçi toplama. Bununla birlikte, bunu dikkatsizce yapmak sizi rejime maruz bırakma riski taşır ve bu, onları çözmekten daha fazla soruna yol açar.

Bu oyunların tümü yarın, 1 Şubat 2022’de PlayStation Now abonelerine sunulacak. Çevrimiçi oyun, halihazırda sahip olunmadıysa bir PlayStation Plus aboneliği gerektirir. İlgili haberlerde, hizmet için mağazada büyük değişikliklerin olduğuna dair daha fazla kanıt ortaya çıktı, birkaç PS Now ön ödemeli kartı İngiltere mağazalarında perakende satıştan çekildi. Playstation’a göre bu, standart PlayStation Store hediye kartlarına odaklanmak için yapılır.

İlginiz çekebilir: Oyuncular için en iyi sesli sohbet uygulamaları

Yorum yapın