Sons of the Forest: Kürek Nasıl Alınır?

Kürek, Sons of the Forest’ta bulabileceğiniz ve daha da fazla güzellik elde etmenizi sağlayacak eşyalardan sadece bir tanesidir. Ancak, kürek almaya çalışmadan önce iki temel ekipman parçasını almanız gerekecek. İşte Sons of the Forest’ta Kürek bulma hakkında bilmeniz gereken her şey, Rope Gun ve Rebreather’ı nasıl alacağınızla ilgili ayrıntılar da dahil.

Ön Koşullar: Küreği Bulmadan Önce Alınacak Şeyler

Küreği bulmak için yola çıkmadan önce Rope Gun ve Rebreather’ı elinize almanız gerekiyor. Bu malzemeleri bu içerikte nasıl ve nerede bulacağınızı hızlı bir şekilde özetleyeceğiz.

Sons of the Forest’ta Zipline Rope Gun Nasıl Bulunur?

sons of the forest ropegun lokasyonu
sons of the forest ropegun lokasyonu

Zipline Rope Gun, haritanın yukarıda işaretlediğimiz batı tarafında yer alıyor. Bu mağara, içinde çok sayıda düşman bulunan uzun ve oldukça tehlikeli bir yerdir.

Rope Gun’ı yerdeki siyah bir sandığın içinde bulacaksınız ve yanındaki sandıkta da biraz kurşun mermisi var.

Sons of the Forest’ta Rebreather Nasıl Bulunur?

sons of the forest rebreather nerede bulunur
sons of the forest rebreather nerede bulunur

İlk olarak, yukarıdaki GPS izleyicide haritada işaretli olan mağarayı bulmanız gerekecek. Bu, aşağıdaki daha büyük haritada işaretlediğimiz adanın kuzey kesiminde. Sahile yakın değilseniz nereye gittiğinize dair daha iyi bir fikir vermek için haritayı yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için farenin orta düğmesine basın.

İlginizi Çekebilir  Valorant Açılmıyor Sorunu ve Çözümü - 2023
sons of the forest Rebreather mağara lokasyonu
sons of the forest Rebreather mağara lokasyonu

Şanslıysanız, oyuna başladığınızda burada doğabilirsiniz. Bu özel mağara okyanusun yanında, sahile yakın bir yerde bulunmaktadır. Kıyı şeridinde çarpışan bazı insanlar görürseniz, doğru yerde olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Sahilden ormana doğru yöneldiğinizde hemen dışında sarı teneke kutularla bir girinti göreceksiniz. Sahile başka bir yönden geliyorsanız, kumsalın su ile birleştiği ve sarı tenekelerin suda yüzdüğü yere dikkat edin. Girişin nerede olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinmek için buradaki haritanızı yakınlaştırın.

rebreather bulunan mağaranın girişi
rebreather bulunan mağaranın girişi

Artık mağaranın içerisinde, Rebreather’ı bulmak çalışmalara başlayabilirsiniz.

Kürek Konumu: Kürek Nasıl Bulunur?

Kürek, haritanın batı tarafında, karlı dağlara ulaşmadan hemen önceki bir mağarada bulunmaktadır. Aşağıdaki haritada kürek bulabileceğiniz konumu işaretledik.

sons of the forest kürek konumu
sons of the forest kürek konumu

Dışarıda sivri uçlara takılmış üç işçi bulacaksınız. Mağaranın içine girmeden önce ortadakine giderek bir Sapan edinin.

sons of the forest sapan alma
sons of the forest sapan alma

Bunu alın, mağaranın girişindeki tahtaları kırın ve sonra içeri girin.

Mağaranın İçinde Kürek Nerede Bulunur?

Not: Bu mağara düşmanlarla dolu. İçerideki yamyamlarla mücadele etmeyi planlıyorsanız, enerji için ilaç, yiyecek ve içecek, düzgün bir silah ve biraz zırh stoklamanızı öneririz.

İçeriye ilk adım attığınızda, tek göreceğiniz şey, mağaranın bu bölümünün sonunda iskeletlerle dolu küçük bir su kütlesine inen dik bir damladır. Bir Hava Tankı da dahil olmak üzere birkaç kaynak almak için buraya bırakın.

sons of the forest kürek nasıl bulunur?
sons of the forest kürek nasıl bulunur?

Bu çukurdan tekrar yukarı tırmanın ve sonra yukarı bakın. Karşıdan karşıya geçen bir ip ve ondan sarkan bir kumaş göreceksiniz. Bezi alın ve sonraki alana ulaşmak için Zipline Halat Tabancasını kullanın.

sons of the forest kürek nasıl bulunur-2
sons of the forest kürek nasıl bulunur-2

Bu bölümde aşağı indiğinizde sağa gidin ve içki, bant ve ilaçlar gibi bazı kaynakları toplayın. Ardından soldaki suya girin ve sizi bir sonraki mağara bölümüne götürecek tüneli bulmak için hemen aşağıya dalın.

İlginizi Çekebilir  Valheim Haldor Nerede Bulunur? Haldor'dan Neler Alınabilir?

Gidebildiğiniz kadar aşağıya doğru yüzmeye devam edin, ardından su altı tünelini takip etmeye devam etmek için kendi etrafınızda dönmeniz gerekecek. Bu sizi bir sonraki mağara bölümüne götürecek, ancak dikkatli olun, çünkü burada sudan çıkarken size koşacak birkaç yamyam var.

Yolu takip edin ve yol boyunca sağdaki kayaların yanında duran Dalgıç Giysisi, Hava Tankı ve cephane dahil öğeleri almayı unutmayın. Sonunda aşağı kayacağınız bir yokuşa gelmeden önce yol boyunca birkaç yamyamla daha karşılaşacaksınız.

sons of the forest kürek nasıl bulunur-3
sons of the forest kürek nasıl bulunur-3

Buna doğru yürürken otomatik olarak aşağı kayacak ve bir sonraki odaya ulaşacaksınız. Suya indiğinizde arkanızı dönün ve yanan alana doğru ilerleyin. Bu alan, kaynakları olan davalarla doludur, bu yüzden mümkün olduğunca çok şey toplayın. Ardından, küçük bir ışıkla aydınlatılan işçilerin cesetlerinin olduğu odaya ulaşana kadar devam edin.

sons of the forest kürek nasıl bulunur-4
sons of the forest kürek nasıl bulunur-4

Kaçabileceğiniz veya savaşabileceğiniz yamyamlar ve bu odada toplayabileceğiniz daha fazla kaynak var. Küreğe doğru yolculuğunuza devam etmek için odanın arkasındaki ikinci ışığa doğru gidin ve tünellerden geçin. Arkasında yanan bir ışıkla daha büyük bir odaya ulaşacaksınız. Bir El Feneri eklentisi alabileceğiniz bir ceset görmek için buna doğru ilerleyin.

sons of the forest kürek nasıl bulunur-5
sons of the forest kürek nasıl bulunur-5

İkinci ışık ve gövdenin yanında, El Bombalı bir kasa var. Mağaradan çıkmak için bunlara ihtiyacın olacak, bu yüzden zaten yoksa onları aldığından emin ol. Bir sonraki alana girmek için bu iki ışığı ve odadaki yamyamları geçerek sola gidin.

Mutant bebekleri geçtiğinizde, mağaranın bir sonraki bölümüne ulaşmak için girmeniz gereken biraz daha su bulacaksınız. Sudan çıkar çıkmaz daha fazla yamyam üzerinize saldıracağından burada yine dikkatli olun.

Bu yolu takip edin ve tünel açılmaya başladığında sağa gidin ve uzakta bir ışık göreceksiniz. Bu oda pek çok tehlikeyle dolu, yani bir kavgadan kaçınmak istiyorsanız ışığa doğru koşupsons of the forest kürek küreği kapın.

İlginizi Çekebilir  Diablo Immortal Tomb of Fahir Dungeon Rehberi

Işığın yanında, çok önemli Küreği tutan bir işçinin cesedi var. Bunu al, sonra mağara sisteminden geri dön.

Sonunda, daha önce içinden geçtiğiniz tünellerden birinden büyük bir mutantın geçtiğini duyacaksınız. El Bombasına (veya herhangi bir patlayıcıya) ihtiyaç duyulan yer burasıdır. Bunu mutanta atın, ardından bu yolu takip ederek mağaranın çıkışına ulaşabilirsiniz. Bu sizi ormanın bu mağara sistemine girdiğiniz yerden farklı bir yerine çıkaracaktır.

sons of the forest kürek nasıl bulunur-6
sons of the forest kürek nasıl bulunur-6

İşte bu kadar – şimdi gidip tüm bu eşyaları kazabilirsiniz!

Yorum yapın