Valorant'ta Renkli Yazma İşlemi Nasıl Yapılır? | Oyun İçerikleri

Valorant’ta Renkli Yazma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir VALORANT oyuncusu olarak bireysel becerileriniz, oyunun dereceli basamaklarını tırmanmak istiyorsanız oldukça önemlidir. Daha iyi bir seviyeye gelmek için kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz, ancak çoğu zaman takım arkadaşlarınızla iletişim kurmalı ve takım oyunu oynamalısınız.

Takım arkadaşlarınızdan bazıları oldukça duyarlı olacak ve net bir şekilde iletişim kuracaktır, ancak diğer oyuncular sizinle mesafelerini korumayı tercih edebilirler. Takım arkadaşlarınızdan bazılarının sohbete çokta fazla dikkat etmediğini düşünüyorsanız, mesajlarınızın rengini değiştirerek daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

Valorant’ta renkli yazma işlemi birçok oyuncu tarafından bilinmeyen ve oldukça gizli bir özelliktir. Ancak bunu, bazı HTML kodları girerek yapabilirsiniz. Sizler için bazı örneklerle bunların nasıl yapılacağını anlatacağız.

İlginizi çekebilir: Valorant Nişangah Ayarları ve Kodları

Valorant’ta Yazı Rengini Değiştirme

Valorant’ta sohbet metninizin rengini değiştirmek için aşağıda vermiş olduğumuz kodları kullanarak yazabilirsiniz:

valorant yazı rengi değiştirme
valorant yazı rengi değiştirme
  • Mavi Renk: <team> Geri Çekilin!</>
  • Yeşil Renk: <notification> Bana Yardım Edin!</>
  • Pembe Renk: <warning> A Side Geliyorlar</> veya <whisper> B Side Geliyorlar</>
  • Kırmızı Renk: <enemy> Düşman Görüldü!</>
  • Sarı Renk: <system> Yardıma Gelin Lütfen</> veya <self> Yardıma Geliyorum!</>

Kodları bir not defterinde tutmak, renkleri anında değiştirmenize yardımcı olacaktır. Takım arkadaşlarınızın muhtemelen nasıl renkli yazdığınızı merak edecekler ve size soracaklar. Sesli iletişimden veya yine sohbet bölümünden nasıl yaptığınızı tur aralarında anlatabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, Valorant’ta yazı rengini değiştirmenin yanı sıra emojileri de kullanabilirsiniz. VALORANT’ta bulunan tüm emojilere göz atmak için bir sayının üzerindeki ALT düğmesini basılı tutmanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark Eşya Yükseltme (Item Upgrade) Nasıl Yapılır?

Ayrıca Valorant’taki tüm silah skinlerini ve fiyatlarını da görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ek olarak Valorant’ta isim gizleme işleminin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız rehberimiz okumanız için sizi bekliyor.

İlginizi çekebilir: Valorant Bıçak Fiyatları

Ek olarak, Valorant oyuncularının sıklıkla karşılaşmakta oldukları VAN9003 hatası çözüm yöntemlerini de verdiğimiz içeriğimizi de okuyabilirsiniz.

Yorum yapın