En İyi Çocuk Oyun Önerileri 2023 PC Oyunları

En İyi Çocuk Oyun Önerileri 2023 PC Oyunları

En iyi çocuk oyunları Bilgisayar için birçok seçenek vadediyor. Video oyunları çok geniş bir kitleye sahiptir. Şu anda oyun sever oyuncular için birçok farklı oyun var. Fakat unutulmaz maceralara sahip oyun seçenekleri de çocuklar için sunuluyor. Hangi oyunların çocuklar için ideal olduğunu bilmek önemlidir. İşte çocuklara hitap eden PC oyunlarını paylaşacağız..

1.Crash Bandicoot N. Sane Trilogy En İyi Çocuk Oyun Önerileri

Crash Bandicoot 4 Its About Time Screenshot1 06222020

Crash Bandicoot Remastered Collection olarak da bilinen oyun, PlayStation, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için PlayStation Crash Bandicoot video oyun serisinin bir derlemesidir.
Bu oyunumuz Vicarious Visions tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından dağıtılmıştır. Crash Bandicoot: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped oyunlarını barındırır. Hepsi grafiksel geliştirmeler içerir. Oyun aynı kalır, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol etmeniz gerekir. Bu, düşmanlarla yüzleşmeniz, kutuları kırmanız ve platformları aşmanız gereken doğrusal seviyeleri tamamlama hedefine sahiptir. Zorluğa rağmen, Crash Bandicoot tüm oyuncular için oldukça erişilebilir bir platform oyunudur. HD grafiklere ve saatlerce ekranın önünde geçirilecek tonlarca içeriğe sahip orijinal oyunların inanılmaz bir versiyonudur.

2.Roblox Oyunu 

Roblox live player count 2023

Roblox Corporation tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir aksiyon-macera sanal MMO oyunudur. Bu başlıkta oyuncular, farklı türlerdeki mini oyunlar gibi farklı etkinliklere katılabiliyor ve hatta diğer kullanıcılarla paylaşmak için kendi dünyalarını yaratma yeteneğine sahipler. Ancak oyunu keşfetmek, farklı kaynaklar toplamak da oldukça önemli. Diğer oyunlardan farklı olarak, Roblox istediğiniz gibi olabilir. Yani farklı sanal dünyalar yaratıp onları oyunlara dönüştürmek mümkündür.

İlginizi Çekebilir  Diablo Immortal Steam'e Gelecek Mi? PC'de Nasıl Oynayabilirsiniz?

 

3.Sonic Mania

sonic

Christian Whitehead, Headcannon ve PagodaWest Games tarafından geliştirilen ve Sega tarafından dağıtılan bir video oyunudur. Sonic Mania, önceki oyunlara benzer bir oynanışa sahip, ancak bu durumda oyuncu, oyunun seviyelerini aşmak için benzersiz yeteneklere sahip 3 karakter arasından seçim yapabilecek. Bu oyunda yerel çok oyunculu modun da olduğunu söylemekte fayda var.

 

4.Rayman Legends

En İyi Çocuk Oyun Önerileri
En İyi Çocuk Oyun Önerileri

Ubisoft oyun üreticisi tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir platform ve macera oyunudur. Serinin beşinci serisidir ve öncekine kıyasla harika yeni özelliklere sahiptir. Oyunun hikayesi, kabusların Glade of Dreams için bir kez daha büyük bir sorun olduğu Rayman Origins’ten bir asır sonra geçiyor. Bu nedenle Rayman, rüyaların gücünü ele geçirmek isteyen 5 Dark Teens ile yüzleşmek zorunda. Oyun, her seviyede ilerlediğinizde platformları ve bulmacaları aşmanız gereken Rayman Origins’e çok benzer. Unutulmamalıdır ki Rayman Legends’ta aynı anda 4 kişiye kadar oynayabilir.

5.Super Lucky’s Tale

En iyi çocuk oyunları listesi Super Lucky’s Tale ile devam ediyor. Bu oyun hem senaryolarda hem de diyaloglarda daha çocukça stilize bir tasarıma sahip. Kahramanı, gizli sırları bulmak için küçük bulmacaların da bulunduğu çevresinden tüm paraları toplaması gereken sevimli küçük bir tilkidir. Bu eğlenceli macera oyununun neler sunabileceğini görmek için zıplamayı, hareket etmeyi veya kollara vurmayı deneyin.

 

6.Spyro: Reignited Trilogy

Spyro: Reignited Trilogy, Toys For Bob tarafından geliştirilen serideki ilk 3 klasik oyunun yeniden düzenlenmiş bir versiyonudur. En iyi çocuk oyunları arasında yer alır. Oyuncunun, değerli taşları toplarken, zorlukları tamamlarken, sırları ve diğer mini oyunları keşfederken farklı dünyalarda düşmanlarla yüzleşmek için seyahat eden dost canlısı bir ejderha olan Spyro’yu kontrol ettiği bir aksiyon ve platform oyunudur. Bu derlemede 100’den fazla seviye mevcuttur ve her dünyanın sonunda Spyro, Krallığı normale döndürmek için bir patronla savaşabilir. Bu oyunda grafik iyileştirmeleri, optimize edilmiş kontroller ve çok renkli animasyonlu ortamlar var.

İlginizi Çekebilir  CD Projekt RED Yeni Witcher Oyununun Geliştirildiğini Duyurdu!

7.Just Dance 2021

Ubisoft, önümüzdeki sezonu kutlamak için “Tüm Zamanların 1 Numaralı Müzik Video Oyunu Serisi”nin* en son oyunu Just Dance 2021 için yeni bir içerik güncellemesi duyurdu. Bu güncelleme, Just Dance 2021 sahiplerine sınırlı bir süre için sunulan premium şarkılar ile çevrim içi yarışmalar dahil olmak üzere ücretsiz yeni içerik ve de dans yayını hizmeti olan Just Dance Unlimited** ile erişilebilen özel ve simgesel şarkılar sunuyor. İlk sezon “Once Upon a Dance”, gözlerinize ışıltılar getirecek büyüleyici bir peri masalı yolculuğu ile geliyor. Yıl sonu atmosferi ve bu zamanda geçen hikayelerin büyüsü arasında, oyuncuların sevdikleriyle eğlenme ve dans etme zamanı geldi. Once Upon a Dance, Just Dance 2021’e 1. Bölüm ve 2. Bölüm şeklinde dahil olacak.

Yorum yapın