Hitman Blood Money – Reprisal Switch Telefonlara Geliyor! 2023

Hitman Blood Money-Reprisal Brings the Stealth Oyunu Mobil Telefonlara Geliyor!

2023 Yılının Son Çeyreğinde ortalama Kasım veya Aralık ayı gibi  Switch, iOS ve Android’de görünecek olan Hitman: Blood Money’in güncellenmiş bir sürümü hakkında bilgi sızdırıldı.

 

hitman blood money
hitman blood money

Hitman Blood Money-Reprisal Ne zaman Yayınlanacak?

Hitman video oyunları bir zamanlar bilgisayarlarda ve konsollarda popülerdi, ardından mobil cihazlara da geldi. Interactive Entertainment’ın ardından World of Assassination üçlemesinin bir parçası olarak iki oyun yayınlandı. Bu sonbaharda bir devam filmi gelecek.

Hitman Blood Money-Reprisal Oyun Hangi İsimle Çıkacak?

Oyunun adı Paylaşılacak olan muhtemel adı Hitman: Blood Money – Reprisal olacak. “İçgüdü” modu ve ayrıntılı bir mini harita gibi bir dizi yenilik sunacak. Oyunda Birçok kez tamamlanabilecek 12 görev olacak.

IO Interactive bu oyunu stüdyonun 25. yıl dönümüyle birlikte duyurdu. Hitman: World of Assassination için bir dizi etkinlik başlatarak ve Bady Boy ve The Food Critic gibi önceki Zor Hedefleri geri getirerek kutlamayı planlıyor.

Hitman: Blood Money ilk olarak Mayıs 2006’da PC, PlayStation 2, orijinal Xbox ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Hitman HD Üçlemesi’nin bir parçası olarak 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 için bir HD bağlantı noktası piyasaya sürüldü. Daha sonra 2019’da Hitman HD Enhanced Collection’ın parçası olarak PlayStation 4 ve Xbox One için 4K bağlantı noktası piyasaya sürüldü.

İlginizi Çekebilir  ASUS RTX 4080 Super İncelemesi: Güç ve Performans

IGN’in Hitman: Blood Money incelemesinde şunları söyledik: “Oynanış açısından bakıldığında, Blood Money’de kararsızların denemesini gerektirecek kadar değişiklik, geliştirme ve ekleme var. Tüm cephelerde, kontrollerde, yapay zeka davranışında ve savaşta biraz daha fazla erişilebilirlik var. Seviye tasarımı sürekli olarak iyi ve her yeni seviye, onu aşmak için akıllı ve mantıklı bir yaklaşım gerektiriyor.”

Hikaye Nasıl Başlıyor?

Amerikalı gazeteci Rick Henderson, eski FBI Direktörü olan Alexander Leland Jack Cayne ile Beyaz Saray’a ve kariyerine yönelik bir saldırı hakkında röportaj yapmak umuduyla mülkünü ziyaret ediyor. Ancak Cayne, röportajın yalnızca bir oyun olduğunu ve Rick’e çok daha büyük bir hikayeyle ilgili ayrıntıların verilmesi için davet edildiğini ortaya koyuyor; Uluslararası Sözleşme Ajansı (ICA) için bir sözleşme katili olan klonlanmış tetikçi Ajan 47’nin tüm ayrıntıları, bir suikastlere karışan küresel örgütten şüpheleniyor. Bir şehir efsanesi olarak kabul edilen Ajan 47’nin varlığına şüpheyle yaklaşan Rick, Cayne’in Ajan 47 tarafından taahhüt edilen bir dizi sözleşmeyle ilgili sunduğu belgeleri okuyarak hikayesini dinlemeye karar verir.Belgeler, Ajan 47’nin Maryland, Baltimore’da iflas etmiş bir eğlence parkı sahibine suikast yaptıktan sonra, Amerika Birleşik Devletleri’nde birkaç kişiyi almadan önce, yöneticisi Diana Burnwood tarafından kendisine atanan Şili ve Fransa’daki işleri yürütmek için yurtdışına gittiğini ortaya koyuyor. Bu süre zarfında, ICA kendisini Franchise adlı rakip bir birlik tarafından hedef alındığını bulur ve kısa süre sonra ICA ajanlarını öldürmeye başlarken Ajan 47’yi avlamaya başlar.Ajan 47, rakip suikastçılar tarafından öldürülmekten kaçınsa da, Diana ICA’yı kapatmak zorunda kaldı ve kalan kaynaklarını kendisi için bölüştürür. Cayne sonunda Beyaz Saray saldırısı hakkında konuşmaya devam eder; Ajan 47’nin meydana gelen kaosa karıştığını iddia eder, ancak Henderson’ın Ajan 47’nin en yüksek teklifi verene satmak için verileri klonlamak ve Ajan 47’nin ABD İçişleri Bakanı’nı öldürmek için Franchise ile birlikte çalıştığı gibi bir söylenti ortaya atılır.

İlginizi Çekebilir  Diablo Immortal Steam'e Gelecek Mi? PC'de Nasıl Oynayabilirsiniz?

Hikaye Nasıl Devam Ediyor?

Ajan 47, Franchise’ın Ort-Meyer’in klonlama teknolojisini tekelleştirmeye çalışan Alpha Zerox adlı siyasi bir organizasyon için çalıştığını öğrenmişti. Bu bilgi Cayne tarafından henüz bilinmiyordu. Mevcut ABD Başkanı klonlamayı yasallaştırmayı planlarken Franchise, kuklaları ABD Başkan Yardımcısı Daniel Morris’in onların yerini alması için ona suikast düzenlemek için tutulur. Ajan 47, kendisini Franchise operatörü Mark Parchezzi III ve Daniel Morris’in Beyaz Saray’da ABD başkanına suikast düzenlemesini önlemek için önceki bir sözleşmede kurtardığı eski bir tanıdık olan CIA ajanı Carlton Smith tarafından işe alınır. Franchise’ın ifşa olmasıyla Diana, Ajan 47’ye zehir enjekte ederek riskli bir planla grubu çökertmeye karar verir; gerçekte ölümü taklit eden bir kış uykusu durumuna neden olacak bir serum verilir.

Hitman: Blood Money, Rasmus Højengaard’un yönetimi altında IO Interactive tarafından geliştirilerek, Eidos Interactive tarafından 13 Eylül 2005’te PlayStation 2 için, 21 Mayıs 2006’da Windows, Xbox ve Xbox 360 için dağıtılan Hitman serisinin dördüncü oyunu. Vikipedi
İlk piyasaya sürülme tarihi: 26 Mayıs 2006
Platformlar: Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, Android, DAHA FAZLA
Geliştiriciler: IO Interactive, Feral Interactive, Morpheme Wireless Ltd
Türler: Gizlilik Oyunu, Aksiyon-macera oyunu, Üçüncü şahıs nişancı, Birinci şahıs nişancı
Seri: Hitman
Mod: Tek oyunculu oyun
Adaylıklar: Oyun Dalında BAFTA Oyun Ödülü, DAHA FAZLA

Yorum yapın