V Rising Boss Konumları | Oyun İçerikleri

V Rising Boss Konumları

V Rising’deki tüm boss’ların konumlarını bilmek ister misiniz? V Rising’in şu anda erken erişimde toplam 37 boss var, ancak bunlar Vardoran dünyasında gizlidirler. Bu boss’ları avlamak, V Rising’deki ana hedefiniz olmalı, çünkü ortalığı karıştırmak ve daha da güçlenmek için kullanabileceğiniz yeni vampirik güçler ve yetenekler sunarlar.

Uygun bir seviyeye ulaştığınızda Blood Altar’ınızı kullanarak boss konumlarını takip edebilirsiniz, ancak V Rising boss’ları her zaman dünyada bulunur, yani onlarla istediğiniz zaman savaşabilirsiniz. Belirli bir V Rising boss’unun konumu arıyorsanız ve nerede bulacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu kılavuzda, V Rising boss konumlarının tam bir haritasını ve bu korkunç düşmanların her biri hakkında bazı bilgiler sunuyoruz. Seviye sırasına göre listelenirler, böylece V Rising’de ilerlerken bu liste üzerinde çalışabilirsiniz.

V Rising Boss Konumları

Aşağıda, V Rising’deki tüm boss konumlarını gösteren tam dünya haritamızı bulacaksınız. Belirli gereksinimleri veya notları aramak için bu görüntünün sağındaki listeyi kontrol ettiğinizden emin olun. Örneğin, bazı boss’lar belirli bir alanda dolaşırken, bazı düşmanlar yalnızca belirli koşullar altında ortaya çıkar.

v rising boss konumları
v rising boss konumları (source: https://www.rockpapershotgun.com/)

Savaşta onları yendikten sonra alacağınız güçler ve işçilik tarifleri de dahil olmak üzere aşağıda her boss hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

V Rising Tüm Boss’lar

Aşağıda, V Rising’de bulunan toplam 37 boss’un tamamı bulunmaktadır.

Alpha Wolf (level 16)
Alpha Wolf (level 16)

Alpha Wolf (level 16)

Alpha Wolf, V Rising’de karşılacağınız ilk boss’dur. Alpha Wolf seviye 16 olduğundan, görevlere odaklanıyorsanız hemen hemen aynı seviyelerde olacağınız için bu onu kolay bir boss yapmıyor. Bu nedenle Alpha Wolf ile karşılaşmadan önce silahınızı ve zırhınızı yükselttiğinizden emin olun.

Aşağıda Alpha Wolf’un yeteneğini görebilirsiniz.

 • Wolf Form
Rufus the Foreman (level 20)
Rufus the Foreman (level 20)

Rufus the Foreman (level 20)

Rufus the Foreman zor bir erken oyun boss’udur, bu yüzden burada önemli bir meydan okuma bekleyin. Boss’un kullandığını ateşli crossbow, büyük hasar verir ve düşük seviyeli oyuncuları sadece birkaç vuruşta öldürebilir, bu yüzden bu dövüş boyunca sık sık kaçmak için dash yeteneğinizi kullanmanız gerekecek.

 • Yetenek: Blood Rage
 • Düşen recipe’lar: Woodworking Bench, Hunter’s Crossbow, Fishing Pole, Sculptured Wood, Painting Frame
Errol the Stonebreaker (level 20)Errol the Stonebreaker (level 20)
Errol the Stonebreaker (level 20)

Errol the Stonebreaker (level 20)

Errol the Stonebreaker Farbane Woods’un merkezine yakın bir madende bulunur. Toplamda 3 adet yeteneği bulunan bu boss oldukça zordur ve yetenekleri nedeniyle hem yakın dövüş hem de menzilli olarak hasar verebilir.

 • Yetenekleri: Aftershock
 • Düşen reciper: Big Stash
Keely the Frost Archer (level 20)
Keely the Frost Archer (level 20)

Keely the Frost Archer (level 20)

 • Yetenekleri: Frost Bat
 • Düşen recipe’lar: Tannery, Traveller’s Wrap, Empty Canteen, Leather

Keely the Frost Archer, büyülü buz oklarını serbest bırakmak için yayını kullanır, ancak her seferinde yalnızca bir ok fırlatmaz. Bunun yerine, Keely, aynı anda 3 oklu dağınık bir pompalı tüfek patlaması ve yakındaki herkese büyük hasar verecek bir AOE (alan hasarı) ok voleybolu kullanarak saldırılarıyla patlamalar halinde ateş etme eğilimindedir.

Lidia the Chaos Archer (level 26)
Lidia the Chaos Archer (level 26)

Lidia the Chaos Archer (level 26)

 • Yetenekleri: Chaos Volley
 • Düşen recipe’lar: The Devourer

Lidia the Chaos Archer, oklarını kaos büyüsüyle doldurur, ancak paniğe gerek yok. Lidia, okları yavaş hareket ettiğinden ve kaçınılması kolay olduğundan, aslında V Rising’in en kolay boss’larından biridir.

Grayson the Armourer (level 27)
Grayson the Armourer (level 27)

Grayson the Armourer (level 27)

 • Yetenekleri: Crimson Aegis
 • Düşen recipe’lar: Five-Finger Workboards, Longboards, Whetstone

Grayson the Armourer’a yaklaştığınızda, arenada bir sürü tuzak fırlatacak. Birine basarsanız, hasar verir ve hareket hızınızı yavaşlatır, sizi takip eden saldırılara karşı çok daha savunmasız hale getirir. Neyse ki, bu etkiden kaçınmanın bir yolu var. Arenanın her köşesinde zırhlı bir manken bulacaksınız. Bir mankenle etkileşime girerseniz, sizi tüm hasarlardan koruyan ve tuzakları engelleyen geçici bir kalkan kazanırsınız.

İlginizi Çekebilir  Sons of the Forest'ta Erken Oyun Öğeleri ve Kaynakları Nasıl Çoğaltılır?
Goreswine the Ravager (level 27)
Goreswine the Ravager (level 27)

Goreswine the Ravager (level 27)

 • Yetenekleri: Corpse Explosion, Veil of Bones
 • Düşen recipe’lar: Tomb, Skeleton, Ghoul

Goreswine the Ravager, zamanla hasar vermek için öncelikle zehir kullanır. Sizi dövüş boyunca sürekli hareket etmeye zorlayacak bir AOE saldırısı olarak yerden zehirli sıvı havuzları püskürtürler. Bu zehirli havuzlar genellikle Goreswine’a giden yolunuzu engeller, bu nedenle hasar vermeye devam etmek için menzilli saldırılar kullanmanızı öneririz.

Putrid Rat (level 30)
Putrid Rat (level 30)

Putrid Rat (level 30)

 • Yetenekleri: Rat Form

Diğer boss’ların aksine Putrid Rat, Blood Altar kullanılarak bulunamaz. Bunun yerine, Vermin Nest’te bu boss’u spawn etmeniz gerekir. Bu ekstra gereksinim nedeniyle bulmak biraz daha zor olsa da Putrid Rat’i öldürmek çokta zor değildir.

Clive the Firestarter (level 30)
Clive the Firestarter (level 30)

Clive the Firestarter (level 30)

 • Yetenekleri: Veil of Chaos
 • Düşen recipe’lar: Alchemy Table, Sulphur, Minor Explosive Box

Clive the Firestarter, V Rising’in yerleşik patlayıcı uzmanıdır ve savaş sırasında sonsuz bomba ve el bombası kullanmaktadır. Neyse ki, arenada tetikleyebileceğiniz bazı patlayıcı variller ve kasalar olduğu için bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

Polora the Feywalker (level 34)
Polora the Feywalker (level 34)

Polora the Feywalker (level 34)

 • Yetenekleri: Spectral Wolf, Veil of Illusion
 • Düşen recipe’lar: Vampire Waygate, Garden Floors, Minor Garlic Resistance Brew

Polora the Feywalker, uzaktan hasar vermek için hayalet küreler ve hayalet bir kurt salan başka bir büyülü boss. Eğer yaklaşırsanız, Polora korku durumu etkisini uygulamak için bir saldırı kullanacak ve sizi birkaç saniyeliğine kaçmaya zorlayacaktır. Bu, hasar vermenizi engeller ve oldukça can sıkıcıdır, bu nedenle mesafenizi korumanızı ve çeşitli güçlerinizi uzaktan vurmak için kullanmanızı öneririz.

Ferocious Bear (level 36)
Ferocious Bear (level 36)

Ferocious Bear (level 36)

 • Yetenekleri: Bear Form
 • Düşen recipe’lar: Fur Rugs

Ferocious Bear’ın yalnızca birkaç saldırısı vardır, ancak yüksek hasar verirler. Birincil saldırısı, yakınınızda olduğunuzda kullanma eğiliminde olduğu pençeleriyle yakın dövüş saldırısıdır. Ardından, mağara içinde bir sarsıntıya neden olan ve tavandan kayaların düşmesine neden olan bir sarsıntı oluşturur.

Quincey the Bandit King (level 37)
Quincey the Bandit King (level 37)

Quincey the Bandit King (level 37)

 • Yetenekleri: Chaos Barrier, Merciless Charge
 • Düşen recipe’lar: Smithy, Tailoring Bench, Iron Ingot, Iron Weapons, Hollowfang Battlegear

Quincy the Bandit King kulağa oldukça sıradan gelebilir, ancak kaosla dolu saldırıları başka bir şey değil. Quincy’nin ana büyülü saldırısı, arkasında patlayan bir iz bırakan birden fazla kaos sihirli havai fişek fırlatır. Dönen yapıları, onlardan kaçmalarını zorlaştırıyor, bu yüzden mümkün olduğunca Quincy’nin arkasında kalmaya çalışın. Neyse ki, başka kayda değer saldırıları yok, bu yüzden bu boss dövüşünün modelini öğrenmesi kolay.

Nicholaus the Fallen (level 37)
Nicholaus the Fallen (level 37)

Nicholaus the Fallen (level 37)

 • Yetenekleri: Pestilence, Ward of the Damned
 • Düşen recipe’lar: Study

İlk başta, Nicholaus the Fallen, kaçınılması kolay birkaç sihirli ok atarak oldukça basit görünüyor. Bununla birlikte, Nicholaus, iskelet gruplarını yerden kaldırmak için büyücülüklerini kullandığında işler hızla değişir. Bu eklenen tehditler, Nicholaus the Fallen’a karşı mücadeleyi çok daha kaotik hale getiriyor, bu yüzden savaşa başlamadan önce bazı kalabalık kontrol büyülerini kuşandığınızdan emin olun.

Beatrice the Tailor (level 38)
Beatrice the Tailor (level 38)

Beatrice the Tailor (level 38)

 • Yetenekleri: Human Form
 • Düşen recipe’lar: Loom, Hunter’s Cloak, Cloth, Cotton Yarn

Beatrice the Tailor’a karşı verilen savaş, bir dövüşten çok çılgın bir kovalamacadır. Beatrice, Dunley Farmlands’in birçok köyünden birinde yaşayan tatlı bir yaşlı kadındır ve vampirlerle savaşacak donanıma sahip değildir. Bunun yerine, yerel milislerin yardım etmesi için çığlık atarken panikle kaçıyor. Beatrice’i arkadan vurmak zorunda olduğunuz vampir güçlerini kullanarak sokaklarda onu kovalarken bu muhafızları katletmeniz gerekecek.

Vincent the Frostbringer (level 40)
Vincent the Frostbringer (level 40)

Vincent the Frostbringer (level 40)

 • Yetenekleri: Frost Barrier, Veil of Frost
 • Düşen recipe’lar: Prison Cell, Reinforced Plank

Vincent the Frostbringer, birden fazla büyülü frost füzesi ateşleyen benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Bunlardan herhangi biri temas ederse, karakterinizi dondurarak hareket etmenizi veya saldırmanızı engeller. Bu etkinin birkaç saniye sürmesi gerekiyordu, ancak Vincent bir yakın dövüş saldırısı yaptığında genellikle erken sona erecek. Diğer birçok boss gibi, Vincent’ın da savaş boyunca arbalet okları ateşleyecek birkaç müttefiki var, bu yüzden önce onları öldürmeyi düşünün, böylece daha sonra 1v1 düelloda Vincent’a odaklanabilirsiniz.

Christina the Sun Priestess (level 44)
Christina the Sun Priestess (level 44)

Christina the Sun Priestess (level 44)

 • Yetenekleri: Purgatory
 • Düşen recipe’lar: Glass, Empty Glass Bottle, Blood Rose Potion, Holy Resistance Potion

Christina the Sun Priestess’in fazla zırhı yoktur, bu da onu çoğu saldırıya karşı zayıf kılar. Ancak bu, bu mücadelenin kolay olacağı anlamına gelmiyor. Christina, uşakları sizi meşgul ederken, savaş boyunca sık sık iyileşmek için kutsal yeteneklerini kullanabilir. Önce bu muhafızlarla ilgilen, sonra Christina’yı daha sonra kolaylıkla yontabilirsin.

Leandra the Shadow Priestess (level 46)
Leandra the Shadow Priestess (level 46)

Leandra the Shadow Priestess (level 46)

 • Yetenekleri: Spectral Assassin
 • Düşen recipe’lar: Jewelcrafting Table, Scourge Pendant, Scourgestone, Skeleton Priest

Tıpkı Nicholaus the Fallen gibi, Leandra the Shadow Priestess de savaşta ona yardım etmek için köleler yetiştirir. Neyse ki, o kadar çok toplamayı başaramıyor, bu da bu dövüşü karşılaştırmaya biraz daha kolay hissettiriyor. Leandra ayrıca oldukça düşük bir sağlığa sahiptir, bu nedenle saldırılarınız sağlık çubuğunu hızlı bir şekilde delip geçmelidir.

Tristan the Vampire Hunter (level 46)
Tristan the Vampire Hunter (level 46)

Tristan the Vampire Hunter (level 46)

Tristan the Vampire Hunter, Farbane Woods’daki diğer boss’lardan çok daha zor bir düşmandır, ancak onunla maceranızın başlarında karşılaşabilirsiniz. Bunu yaparsanız, kaçmanızı ve çok daha sonra geri dönmenizi öneririz, çünkü Tristan şaşırtıcı bir 46. Seviyedir. Tristan, karakterinizi yakacak ve zamanla hasara neden olacak ve sağlık çubuğunuzu olağanüstü bir hızla yırtacak çeşitli ateş tabanlı saldırılar kullanır. Bu savaşta hayatta kalmak için üst düzey teçhizat ve bol miktarda sağlık iksiri ile hazırlanın.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark Power Pass Nedir? Ne İşe Yarar?
Terah the Geomancer (level 48)
Terah the Geomancer (level 48)

Terah the Geomancer (level 48)

 • Yetenekleri: Spectral Guardian
 • Düşen recipe’lar: Gem Cutting Table, Siege Golem Stone, Regular Gems

Terah the Geomancer, sayısız mücevher ve cevher damarı bulacağınız dağlarda yaşar. Terah’ı yenmek, Jewelcrafting Table’ın kilidini açacağınız için bu taşları iyi bir şekilde kullanmanıza izin verecektir. Kilidini açacağınız Spectral Guardian gücü de çok güçlüdür ve sizi düşmanlardan korumak için kısa süreliğine dev bir golem çağırmanıza izin verir. Terah the Geomancer’ı Dunley Farmlands’ın kuzeybatısında bulacaksınız.

Meredith the Bright Archer (level 52)
Meredith the Bright Archer (level 52)

Meredith the Bright Archer (level 52)

 • Yetenekleri: Sanguine Coil
 • Düşen recipe’lar: Wool Thread

Meredith the Bright Archer, kutsal saldırılar yapmak için yayını kullanır, ancak bunun dışında önceki okçuluk boss’larından çok farklı değildir. Meredith, daha yüksek bir seviyede olduğu için doğal olarak daha fazla hasar verecektir. Gelen mermilerden kaçmaya ve yüksek hasar vermeye odaklanın.

Frostmaw the Mountain Terror (level 56)
Frostmaw the Mountain Terror (level 56)

Frostmaw the Mountain Terror (level 56)

 • Yetenekleri: Ice Nova
 • Düşen recipe’lar: Scroll

Frostmaw the Mountain Terror aslında V Rising’in Krampus’udur. Aslında gerçekten korkunç. Bu keskin dişler ve boğumlu pençeler büyük hasar verir, bu yüzden bu dövüşe hazırlıklı gelmek isteyeceksiniz. Frostmaw, Hallowed Mountains’daki iki boss’un alt seviyesi olmasına rağmen, yalnızca en deneyimli oyuncuların yüzleşmesi gereken gerçek bir terördür. Bu savaşı kazanmayı başarırsanız, düşmanları ve diğer oyuncuları birkaç saniyeliğine dondurmanızı sağlayan Frost Nova yeteneğine sahip olacaksınız. Hallowed Dağları’nın kuzeyinde Frostmaw the Mountain Terror’ı bulacaksınız.

Octavian the Militia Captain (level 58)
Octavian the Militia Captain (level 58)

Octavian the Militia Captain (level 58)

 • Yetenekleri: Mirror Strike
 • Düşen recipe’lar: Anvil, Dark Silver Ingot, Dawnthorn Regalia, Dark Silver Weapons

Octavian the Militia Captain, basit bir kılıç ustasına benziyor, ancak uzaktan vurmasını sağlayan bazı sihirli saldırıları var. Kılıcını savurduğunda, ara sıra harita üzerinde dolaşan ve hasar vermek için oyuncuları kesen bazı testere bıçağı efektlerini ortaya çıkarıyor. Neyse ki, bunlar yavaş hareket eden ve hareket etmeye devam ederseniz kaçınılması yeterince kolay bir yetenekdir. Bununla birlikte, bu testere bıçaklarından biri temas ederse sersemleyeceğinizden ve savunmasız kalacağınızdan sürekli olarak takip etmeniz gerekiyor.

Ungora the Spider Queen (level 60)
Ungora the Spider Queen (level 60)

Ungora the Spider Queen (level 60)

 • Yetenekleri: Volatile Arachnid
 • Düşen recipe’lar: Ghost Yarn, Silk, Spiderling

Ungora the Spider Queen, Lanetli Orman’ın derinliklerinde gizlenen büyük bir örümcek. Cursed Forest’ın merkezinde Ungora the Spider Queen’i bulacaksınız.

Raziel the Shepherd (level 60)
Raziel the Shepherd (level 60)

Raziel the Shepherd (level 60)

 • Yetenekleri: Crimson Beam
 • Düşen recipe’lar: Athenaeum, Silver Resistance Potion, Corrupted Artefact

Raziel the Shepherd, Dunley Monastery’nin lideridir ve gecenin herhangi bir takipçisini mahvetmek için muazzam kutsal güç kullanır. Neyse ki, diğer ödüllerin yanı sıra Crimson Beam ve Silver Resistance Potion tarifinin kilidini açacağınız için onu alt etmek sizi yalnızca daha güçlü yapacaktır. Raziel’i Dunley Farmlands’ın kuzeybatısında bulabilirsiniz.

Foulrot the Soultaker (level 62)
Foulrot the Soultaker (level 62)

Foulrot the Soultaker (level 62)

 • Yetenekleri: Mist Trance
 • Düşen recipe’lar: Phantom’s Veil, Spectral Dust, Banshee

V Rising’in boss’larından bazıları lanetli görünüyor, ancak Foulrot the Soultaker aralarında en ürkütücü olanı olabilir. At başına sahip ve iki büyük bıçak kullanan Soulrot the Soultaker, kurbanlarını cehenneme göndermek isteyen bir tarikatçıdır. Foulrot’u yenmeyi başarırsanız, Mist Trance yeteneğinin kilidini açacağınız için bu kültist gücün bir kısmını kendiniz alacaksınız. Bu, geçici olarak önemsiz olmanızı sağlar ve sizi birkaç saniyeliğine gelen saldırılara karşı yenilmez hale getirir. Lanetli Orman’ın güneydoğusunda Foulrot the Soultaker’ı bulacaksınız.

Jade the Vampire Hunter (level 62)
Jade the Vampire Hunter (level 62)

Jade the Vampire Hunter (level 62)

 • Yetenekleri: Chaos Barrage
 • Düşen recipe’lar: Major Explosive Box, Primal Blood Essence

Daha önce Farbane Wood’da savaşmış olabileceğiniz Tristan gibi, Jade the Vampire Hunter zorlu bir düşmandır. 62. seviyede, bu avcı çift tabancasıyla zorlu bir mücadele verecek, ancak hayatta kalmayı başarırsanız bazı mükemmel ödüller alacaksınız. Aldığınız Kaos Barajı gücü, birden fazla hedefe büyük büyü hasarı verebildiğinden özellikle güçlüdür. Jade the Vampire Hunter’ı Dunley Farmlands’ın merkezinde dolaşırken bulacaksınız.

The Duke of Balaton (level 62)
The Duke of Balaton (level 62)

The Duke of Balaton (level 62)

 • Yetenekleri: Toad Form

The Duke of Balaton, V Rising’deki favori boss’larımızdan biri. Oldukça çirkin ve renkli bir kurbağa. The Duke of Balaton’un çevresi oldukça zengin, ancak bu boss’u yenerek yalnızca bir ödül kazanacaksınız. The Duke of Balaton’u öldürdünüzde uçurumlardan atlamanızı sağlayan kurbağaya dönüşme eşyası elde ediyorsunuz. The Duke of Balaton’u Cursed Forest’ın kuzey ucunda bulabilirsiniz.

Mairwyn the Elementalist (level 64)
Mairwyn the Elementalist (level 64)

Mairwyn the Elementalist (level 64)

 • Yetenekleri: Crystal Lance
 • Düşen recipe’lar: Imperial Thread

Mairwyn the Elementalist, zavallı vampir efendiniz de dahil olmak üzere tüm düşmanları yok etmek için doğanın güçlerini kullanan kötü bir büyücüdür. Elementalist’i yenmeyi başarırsanız, Chill etkisine neden olan bir Kristal Mızrak yeteneği şeklinde kendi elemental güçlerinizi elde edersiniz. Silverlight Tepeleri’nin güneydoğusunda Elementalist Mairwyn’i bulacaksınız.

Willfred the Werewolf Chief (level 64)
Willfred the Werewolf Chief (level 64)

Willfred the Werewolf Chief (level 64)

 • Yetenekleri: Heart Strike
 • Düşen recipe’lar: Holy Resistance Strike

V Rising tamamen vampirlerle ilgili olabilir, ancak hepimiz kurt adamların bir noktada ortaya çıkacağını biliyordu. Willfred the Werewolf Chief 64. seviyede zorlu bir boss ama ödül olarak alacağınız Holy Resistance Flask tarifi sonraki boss dövüşlerinde çok önemli olacak. Willfred the Werewolf Chief, Dunley Farmlands’ın kuzeydoğusundaki kurt adam köyünde, Cursed Forest sınırının hemen altında bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Lost Ark Eşya Yükseltme (Item Upgrade) Nasıl Yapılır?
Azariel the Sunbringer (level 68)
Azariel the Sunbringer (level 68)

Azariel the Sunbringer (level 68)

 • Yetenekleri: Power Surge
 • Düşen recipe’lar: Gold Ingot

Azariel the Sunbringer, Luminance Monastery’de iktidar koltuğuna tırmandı ve kutsal sözlere gerçekten inanıyor. Ne yazık ki, vampirik doğanız onun inançlarıyla çelişiyor gibi görünüyor, bu yüzden 68. seviyeye ulaştıktan sonra onu yenebilirsiniz. Ödül olarak Gold Ingot alacağınız için bu boss’u öldürmek isteyebilirsiniz.

Morian the Stormwing Matriarch (level 68)
Morian the Stormwing Matriarch (level 68)

Morian the Stormwing Matriarch (level 68)

 • Yetenekleri: Void
 • Düşen recipe’lar: Flawless Gems

Morian the Stormwing Matriarch, Brighthaven halkı için korkunç bir efsanedir, ancak her şeye gücü yeten bir vampir olma arayışınızda üstesinden gelinmesi gereken bariz bir düşmandır. Büyüleri güçlü olabilir, ancak Fırtınakanadı Ana’yı öldürmeyi başaranlar, bu gücü kendileri için talep edecek ve Hiçlik becerisinin kilidini açacak. Silverlight Tepeleri’nin güneyinde Morian the Stormwing Matriarch’ı bulacaksınız.

Terrorclaw the Ogre (level 68)
Terrorclaw the Ogre (level 68)

Terrorclaw the Ogre (level 68)

 • Yetenekleri: Arctic Leap

Terrorclaw the Ogre, dağlarda çok uzun süre kalan ve bazı kötü nasırları geliştiren bir Xenomorph’a benziyor. Gerçek doğası ne olursa olsun, Terrowclaw düşük seviyeli oyuncuları yok edecek güçlü bir canavardır. 68. seviyede, Terrorclaw kayalık gövdesini büyük hasar vermek için kullanabilir ve zorlu bir kötü adam olduğunu kanıtlayacaktır. Hallowed Dağları’nın güneyinde Terrorclaw the Ogre’yi bulacaksınız.

Matka the Curse Weaver (level 72)
Matka the Curse Weaver (level 72)

Matka the Curse Weaver (level 72)

 • Yetenekleri: Unstable Mosquito
 • Düşen recipe’lar: Schematic, Mosquito

Sözde en eski cadılardan biri olan Matha the Curse Weaver, Cursed Forest’a musallat olan lanetten sorumlu olabilecek gerçekten canavar bir varlıktır. Matka ile yüzleşecek kadar cesur ve onu yenecek kadar güçlüyseniz, düşmanlarınızı kovalayan patlayıcı sivrisinekler çağırma gücü kazanacaksınız. Cursed Forest’ın kuzeybatısında Matka the Curse Weaver’ı bulacaksınız.

Nightmarshal Styx the Sunderer (level 76)
Nightmarshal Styx the Sunderer (level 76)

Nightmarshal Styx the Sunderer (level 76)

 • Yetenekleri: Bat Form

Pek çok kutsal savaşçı ve canavarla savaştıktan sonra, bir vampirle yüzleşmenin vakti geldi. Nightmarshal Styx the Sunderer, Drakula’nın Vardoran dünyasında hala hayatta olduğu zamanlardan kalma özellikle güçlü bir vampirdir, ancak şimdi Lanetli Orman’da tek başlarına dolaşmaktadırlar. Onları yenmeyi başarırsanız, V Rising’de en çok rağbet gören güçlerden birini kazanacaksınız – yarasaya dönüşme yeteneği. Lanetli Ormanın güneyinde Nightmarshal Styx the Sunderer’ı bulacaksınız.

Gorecrusher the Behemoth (level 78)
Gorecrusher the Behemoth (level 78)

Gorecrusher the Behemoth (level 78)

 • Yetenekleri: Wisp Dance

Gorecrusher the Behemoth bir zamanlar bir insan olabilirdi, ama şimdi onlar Lanetli Orman’ın büyülü enerjisiyle dolu ağaç köklerinin ve kemiklerin çarpık bir karışımı. Gorecrusher, 78. seviyede V Rising’deki en zor boss’lardan biridir, ancak onları yendikten sonra elde ettiğiniz Wisp Dance yeteneği için savaşmaya değer. Hızlı bir şekilde art arda iki kez kullanırsanız, yakındaki düşmanların hasar çıkışını kısa bir süre için azaltan ve zorlu dövüşlerde size büyük bir avantaj sağlayan bir demet fırlatırsınız. Lanetli Ormanın güneyinde Gorecrusher the Behemoth’u bulacaksınız.

The Winged Horror (level 78)
The Winged Horror (level 78)

The Winged Horror (level 78)

 • Yetenekleri: Frost Vortex

Farbane Woods’da görünmesine rağmen, The Winged Horror, V Rising’in son boss’larından biridir. 78. seviyede, muazzam bir güce sahiptir, ancak onu yenmek için elde ettiğiniz Frost Vortex gücü, savaşmaya değer. Farbane Woods’un doğu kenarı boyunca, Drakula’nın en sevdiği evcil hayvanlarından biri olan The Winged Horror’ı bulabilirsiniz.

Solarus the Immaculate (level 80)
Solarus the Immaculate (level 80)

Solarus the Immaculate (level 80)

 • Yetenekleri: Summon Fallen Angel

Solarus the Immaculate, V Rising’in son boss’udur. 80. seviyede Solarus, V Rising’de bulabileceğiniz en zorlu düşmandır. Solarus’un büyük bıçağı, Luminance Kilisesi’nin en eski ve en prestijli üyesi için yüksek hasar verir. Solarus the Immaculate’i Silverlight Hills’in doğusundaki tapınakta bulabilirsiniz.

V Rising’de Boss’lar Nasıl Bulunur?

V Rising’de boss’ları bulmak için bir Blood Altar inşa etmeli ve kullanmalısınız. Blood Altar inşa etmek içinse 180 stone ve 10 Blood Essence’e ihtiyacını var. Bunun da öncesinde Getting Ready For The Hunt görevini tamamlamanız gerekir. Bu görevi tamamlamak için şunları yapmalısınız:

 • Bir Sawmill inşa edin ve onunla etkileşime geçin.
 • Basit bir Workbench oluşturun ve onunla etkileşim kurun.
 • Gear seviyenizin 15 olması gerekiyor.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda Production tab’inin Domination bölümündeki Blood Altar için üretim planının kilidi açılacaktır. Blood Altar’ı inşa ettikten sonra, etkileşime geçerek V Rising‘in boss’larının oyun içi adı olan V Blood Carriers‘ın bir listesini bulacaksınız. Liste çok uzundur, ancak mevcut Gear Score’unuza göre yalnızca uygun seviyedekileri görebileceksiniz.

Bir boss’u öldürmek için önce onu track etmelisiniz. Blood Altar’dan öldürmek istediğiniz boss’u trackledikten sonra base’inizden çıkın ve etrafta dolaşmaya başlayın. Birkaç dakika sonra, karakterinizden belirli bir yöne doğru uzanan kırmızı bir tutam kan göreceksiniz. Birkaç saniyede bir kaybolmaya ve yeniden ortaya çıkmaya devam edecek. Boss’u bulmak için seyahat ederken bu kan izinin yönünü takip etmeye devam edebilirsiniz.

V Rising’deki boss’larla ilgili içeriğimizde bu kadardı.

Diğer V Rising içeriklerimizi de okuyabilirsiniz.

Ayrıca V Rising için hazırlamış olduğumuz detaylı rehberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın