Apex Legends Mobile En İyi Silahlar

Apex Legends Mobile sonunda piyasaya sürüldü ve kısa bir süre içerisinde milyonlarca oyuncu tarafından indirildi. Apex Legends Mobile’da bulunan mevcut silahlar, PC ve konsoldaki muadillerine benzer olsalar da, yine de dikkat edilmesi gereken bazı farklılıklar var.

Ana değişikliklerden biri, şu anda tüm silahların mevcut olmamasıdır. Ancak bu, aralarından seçim yapabileceğimiz silahlar olmadığı anlamına gelmez!

Apex Legends Mobile oynarken hangi silahları kullanmanız gerektiğini seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, şu anda doğru yerdesiniz!

İlginizi çekebilir: Apex Legends için en iyi hassasiyet ayarları

Bildiğiniz gibi, oynamaya ilk başladığınızda karşınıza hangi silahı çıkarırsanız çıkarın onu seçmek her zaman iyi bir fikirdir ama aynı zamanda hangi silahlara dikkat etmeniz ve ne zaman kullanmanız gerektiğini de bilmelisiniz!

Apex Legends Mobile En İyi Silahlar
Apex Legends Mobile En İyi Silahlar

Apex Legends Mobile’daki En İyi Silahlar

Apex Legends Mobile için en iyi silah listemiz burada. Bunun bizim düşüncemiz olduğunu ve silah tercihlerinin oyuncudan oyuncuya değiştiğini hatırlatmakta fayda var. Kendinizi hangi silahla rahat hissediyorsanız o silahı kullanabilirsiniz.

En iyi silahları seviyelendirme açısından bir Tier listesi yaptık ve buradaki derecelendirme S’den başlayarak C’ye doğru gitmektedir.

Silah Derecelendirme Anlamları

  • S tier: Oyunda en çok hasarı veren en iyi silahlar. İyi kontrol sağlarlar ve potansiyel olarak sizi tüm maç boyunca taşıyabilirler.
  • A Tier: En iyi silahlar değil ama yine de harika silahlar.
  • B Tier: Herhangi bir S-tier veya A-tier silah bulamadığınız zamanlar için harika seçenekler.
  • C Tier: Mümkün olan en kısa sürede değiştirilmesi gereken ve kaçınmanız gereken silahlar.
İlginizi Çekebilir  God of War Crack Yayınlandı
Derecelendirme (Tier) Silahlar
S R-301, Volt SMG, R-99 SMG, Kraber .50 Cal.
A EVA-8 Auto, Mastiff, Wingman, Havoc Rifle.
B Longbow DMR, Sentinel, Flatline, Devotion.
C Hemlock, RE-45, Charge Rifle, P2020.

 

Apex Legends Mobile silah seviye listemiz bu kadar! Umarız beğenmişsinizdir, görüşlerinizi ve daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir silah varsa yorumlarda bize bildirin!

Yorum yapın