Mobil Shooter Oyunu Avatar: Reckoning, 2022 Yılında Piyasaya Sürülecek

Avatar: Reckoning adlı yeni bir oyun Disney, Tencent, Lightstorm Entertainment ve Archosaur Games tarafından duyuruldu. Bir MMO nişancı oyunu olarak tanımlanan oyun, bu yıl içinde hem Android hem de iOS için piyasaya sürülecek.

Avatar: Reckoning, Dragon Raja ve yakında çıkacak olan Noah’s Heart gibi mobil hitleriyle tanınan Çinli bir stüdyo olan Archosaur tarafından geliştiriliyor. Aralık 2021’de Archosaur, gelecekteki oyunlarının UE5 kullanacağını ima eden bir Unreal Engine 5 teaser videosu paylaşmıştı, ancak Avatar: Reckoning bunun yerine Unreal Engine 4 tarafından desteklenecek.

Avatar: Reckoning

Avatar: Reckoning, 2022 Yılında Mobil Platformlara Geliyor

Oyun, Tencent’in yeni yayıncılık markası Level Infinite tarafından yayınlanacak. Basın bülteni, oyuncuların bu MMO nişancı oyununda ne bulmayı bekleyebileceklerine dair yalnızca kısa bir açıklama sağladı.

Avatar: Reckoning, oyuncuları evlerini savunmak için savaşan yeni Na’vi klanlarıyla tanışacakları, ayın kaynaklarını sömürmek isteyen güçlü BKA birlikleriyle savaşacakları ve muhteşem uzaylı yaratıklarla karşılaşacakları Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş bölgelerine taşıyacak.

2022, devam filminin yakında piyasaya sürülmesi ile Ubisoft Massive tarafından PC, PlayStation 5, Xbox Series S|X için geliştirilen tek oyunculu açık dünya macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora arasında Avatar hayranları için harika bir yıl olabilir gibi görünüyor.

Bu oyun, ışın izlemeli küresel aydınlatma ve yansımalar, yeni bir dinamik rüzgar sistemi ve dünya ile daha gerçekçi şekillerde etkileşime girecek yeni nesil AI gibi teknolojik gelişmelere sahip Snowdrop Engine’in yeni sürümü tarafından destekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Epic Games Ücretsiz Oyunları

Yorum yapın